Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Ben bile oyunu övdüğüm kadar gömüyorum.

Ama söylediğin şey aşırı abartı.
Ünlem koymayı unutmuşum.!

Mekanik derken savaş mekaniklerinden bahsetmiyorsundur umarım.
Üstüne oyun tanımam.
Ama dünyanın en iyi oyunu değil.

Tüm mekanikleri anlamında kötü. Savaş mekaniklerini de sevdiğimi söyleyemem vasat bence.

Neredeyse tüm oyun vur kaç mantığı ne anladım ben bu işten. En azından Ciri'nin hareketlerini güzel yapmışlar.

Geliştirilirse çok daha iyi bir oyun çıkar ortaya.

Witcher 3 hiçlikte olan bir firmaya tüm dünyanın saygısını vermiş oyundur. Sevmeyebilirsin ama oyunun muazzam şeyler başardığını ve çok başarılı olduğunu kabul etmek zorundasın düşünme kabiliyetin varsa.
Konu sahibi oyunu seviyor zaten, oyunu ortalama üstü olarak görüyor. Hatta 130 saat mi ne oynamış.

Tüm mekanikleri anlamında kötü. Savaş mekaniklerini de sevdiğimi söyleyemem vasat bence.

Neredeyse tüm oyun vur kaç mantığı ne anladım ben bu işten. En azından Ciri'nin hareketlerini güzel yapmışlar.

Geliştirilirse çok daha iyi bir oyun çıkar ortaya.

Artık iyice kişisel meseleye dönüyor ben gayet sevdim savaş mekaniklerini.
Tek anlatmaya çalıştığım dünyanın en iyi oyunu değil!
Evet bende sevdim oyunu ama abartılıyor şu an.

Ne kadar favori oyunum olsa da böyle davranan arkadaşları sevemiyorum, genelde Enis Kirazoğlu dostumuzdan görüp arşa çıkarıyorlar oyunu. Bu kitlenin %90’ı büyük ihtimalle seride sadece W3’ü oynamıştır. Kitaplarda yaşanmış olaylardan da bihaberdir.

Balon denmesi de pek hoş değil bu arada, benim bir şey anlatmama gerek yok aslında. İyi bir oyun olduğunu sadece ödüllerine, başardıklarına bakarak anlarsınız.

Artık iyice kişisel meseleye dönüyor ben gayet sevdim savaş mekaniklerini.
Tek anlatmaya çalıştığım dünyanın en iyi oyunu değil!
Evet bende sevdim oyunu ama abartılıyor şu an.

Zaten abartılıyor aşırı derece de.

En iyi oyun değil ancak eğer tekrardan mekaniklerine el atılırsa RPG oyunların arasında genel anlamda 1 numaraya oynar benim için.

Zaten sevmedim demiyorum severek oynuyorum ancak iyi olduğu kadar da kötü.

Geri
Yukarı