Witcher 3'ün Abartıldığına Kısmen Katılıyorum

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bunu benden duymak sizi şok edebilir, ancak ben de oyunun özellikle Enis Kirazoğlu yüzünden ülkemizde kısmen abartıldığını düşünüyorum. Kısmen dedim fark ettiyseniz, nedeni ise oyunun belli başlı yerlerinin kusurlu olması ve abartılması. Oyunun abartılan yerleri şunlar;

Combat biraz zayıf, sürekli vurkaç üzerine kurulu. Anafor gibi farklı animasyonlara sahip skill'ler olsa da birkaç kullanımdan sonra onlar da sıkıyor.

Boss çeşitliliği çok az ve çoğu düşmanın animasyonu aynı, şimdi örnek verirdim ancak spoiler'a girer.

Grafikler çok da iyi değil, zaten çok iyi olsaydı oyuna resmi olarak yeni nesil grafik güncellemesi gelecek olmazdı.

Oyunun en büyük eksileri aşağı yukarı üst kısımda saydıklarım gibi, geriye kalanlar pek önemli detaylar değil. Açıkçası bu oyun abartılsa da oyunun bir başyapıt olduğu gerçeğini kimse es geçmesin, şirketin daha 3'üncü oyunlarında az bütçede böyle bir iş yapmış olmaları muazzam derecede başarılı bir şey.

Ekran Görüntüsü (143).png

Neden böyle bir konu açtım onu da bilmiyorum, iyi sosyaller :)

Hocam şu oyunu adam gibi bir türlü oynayamadım. Oyun 15 TL'ye düşmüştü bende aldım. 1. bölümü 17 FPS alarak bitirdim. 2. bölüme girdiğimde 13 FPS'lere düştü ve PC'yi çok zorluyordu. Bende sisteme zarar vermesin diye ara verdim. Yeni PC alırsam umarım o zaman devam edeceğim :(

Bunu benden duymak sizi şok edebilir, ancak ben de oyunun özellikle enis kirazoğlu yüzünden ülkemizde kısmen abartıldığını düşünüyorum. Kısmen dedim fark ettiyseniz, nedeni ise oyunun belli başlı yerlerinin kusurlu olması ve abartılması. Oyunun abartılan yerleri şunlar;

Combat biraz zayıf, sürekli vurkaç üzerine kurulu. Anafor gibi farklı animasyonlara sahip Skill'ler olsa da birkaç kullanımdan sonra onlar da sıkıyor.

Boss çeşitliliği çok az ve çoğu düşmanın animasyonu aynı, şimdi örnek verirdim ancak Spoiler'a girer.

Grafikler çok da iyi değil, zaten çok iyi olsaydı oyuna resmi olarak yeni nesil grafik güncellemesi gelecek olmazdı.

Oyunun en büyük eksileri aşağı yukarı üst kısımda saydıklarım gibi, geriye kalanlar pek önemli detaylar değil. Açıkçası bu oyun abartılsa da oyunun bir başyapıt olduğu gerçeğini kimse es geçmesin, şirketin daha 3'üncü oyunlarında az bütçede böyle bir iş yapmış olmaları muazzam derecede başarılı bir şey.

Eki Görüntüle 961393

Neden böyle bir konu açtım onu da bilmiyorum, iyi sosyaller :)

Bu yeni gelen güncelleme sırf RTX için mi yoksa törpüleme olacak mı?

Enis Kirazoğlu'nu cidden dinliyor muydunuz? Büyük balon o adam.
Verdiği bütün bilgiler yüzeysel. Kendisi de bunu kabul ediyor zaten. Kendisine bir düşmanlığım yok fakat neden bu kadar izlendiğine hiç anlam veremiyorum. Adam işe yarar bir şey sunmuyor ki kanalda. Gerçi Youtuber'ların kaç tanesi sunuyor ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı