En iyi AC oyunu hangisi?

En iyi AC oyunu?

• Assassin's Creed

• Assassin's Creed II

• Assassin's Creed: Brotherhood

• Assassin's Creed: Revelations

• Assassin's Creed III

• Assassin's Creed IV: Black Flag

• Assassin's Creed: Unity

• Assassin's Creed: Syndicate

• Assassin's Creed: Origins

• Assassin's Creed: Odyssey

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
İlk AC vazgeçilmezimdir. Hikayesi döneme göre çok orijinaldi. Desmond'un hücresinde yazılanlar kafa yakıyordu. İnternetten araştırıp dururdum. Şimdiki AC'ler çok yavan geliyor bana dümdüz oyunlar. Sıradanlaştı artık.

Unity der geçerim. Grafikler, oynanış, bugların bir kısmının çözülmesi (2020'de stabil oynayabilirsiniz), ve hikayesiyle beni çok etkiledi. (Brotherhood-Revelations-AC3-AC4-ACRogue oynayan birisi olarak söylüyorum.)

Ve Rogue'yide ayrı severim. Black Flag'dan daha güzel geldi bu oyun bana, üstelik 3 AC oyunuyla bağlantılı. (AC4-Rogue-AC3) Rogue'nin hikayesini bitirip anında Unity'e başlayınca resmen şok oldum.

Origins-Odyssey oynamadım ama yakın zamanda oynayacağım.

Origins'e kadar oynadım. Hikaye olarak AC2-Brotherhood Oynanış bakımından AC4 (Blackflag) der geçerim.

Assassin's Creed Rogue olmadığı için Origin'si seçiroyum. Çünkü ben önceki oyunlarda assasinlerin anlamını tam çözememiştim. Origins'le beraber assasinlerin kökenini anladım. Ama Ezio üçlemesi de efsaneydi hakkını yiyemem...

Edward Kenway gibi bir karizma var bu oyunda onu unutmayalım assassin’s creed rogue tapınakcıların gözüylede oynamak ayrı bir zefkti
Edward Kenway gibi bir karizma var bu oyunda onu unutmayalım assassin’s creed rogue tapınakcıların gözüylede oynamak ayrı bir zefkti

Geri
Yukarı