En iyi AC oyunu hangisi?

En iyi AC oyunu?

• Assassin's Creed

• Assassin's Creed II

• Assassin's Creed: Brotherhood

• Assassin's Creed: Revelations

• Assassin's Creed III

• Assassin's Creed IV: Black Flag

• Assassin's Creed: Unity

• Assassin's Creed: Syndicate

• Assassin's Creed: Origins

• Assassin's Creed: Odyssey

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Assassin's Creed 2'yi oynayıp bitirmiştim ve aradan geçen uzun zaman sonra şuan Odyssey'e başladım. Henüz ana hikayenin %23'ünü tamamladım ve oyunda 16 level olmama rağmen oyuna bayıldım desem yeridir. Nedense Assassin's Creed 2 hakkında aklımda hiç bir şey kalmamış. Grafiklerinden midir nedir çok iç sıkıcı bir oyun olarak hatırlıyorum. Onun için ben oyumu Odyssey'den yana kullanıyorum.

Assassin's Creed 2 ve Brotherhood hikaye bakımından serinin güzel oyunlarıdır. Black Flag de açık dünya ve atmosfer bakımından çok iyidir. Ama seçimim Brotherhood olur sanırım, bir devam oyunu olarak güzeldi.

Seride gizlilik sistemini en beğendiğim oyun Syndicate idi. Hitman tarzı öldürme yöntemleri vardı. Serinin cidden çok iyi yöne çekilebilecek potansiyeli vardı. Syndicate bunu gösteriyordu. Ancak sonraki oyunlar büyük hayal kırıklığı oldu benim için.

Seride gizlilik sistemini en beğendiğim oyun Syndicate idi. Hitman tarzı öldürme yöntemleri vardı. Serinin cidden çok iyi yöne çekilebilecek potansiyeli vardı. Syndicate bunu gösteriyordu. Ancak sonraki oyunlar büyük hayal kırıklığı oldu benim için.
Syndicate sevenleri asla anlayamıyorum, mekanikler fena olmasa da animasyonlar berbattı, düşmana bıçak sapladığında pili bitmiş robot gibi öne eğiliyordu.

Ben müzik, karakter, karakter gelişimi ve hikaye açısından AC2 diyorum. AC Brotherhood da çok iyi özellikle combat sistemi ve gönlümde ayrı bir yeri var zira oynadığım ilk AC oyunu fakat bence en iyisi AC2'dir.

Geri
Yukarı