Dünyanin en iyi video oyunu hangisidir?

Bıkmadınız mı şu konuları açmaktan? Eğer amacınız mesaj kasıp ilgi çekmezse gidin azıcık bir şeyler öğrenip felsefe, din ya da siyaset alanında konu açın veya gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edin. Hiç yoktan kendinizi de bir şeyler katarsınız.

İnsan istediği konuyu açar, senin buna karışma hakkın yok, sen burada yargıç falan değilsin, her konuda ahkam kesiyorsun.

Kişisel görüş dünyanın en iyi oyunu diye bir şey yoktur(benim görüşüm disgaeadan yana keşke remake falan yapsalar)

İnsan istediği konuyu açar, senin buna karışma hakkın yok, sen burada yargıç falan değilsin, her konuda ahkam kesiyorsun.
Eğer 35 milyon kere açılan konuyu açarak forumu kirletiyorsa ve daha önemli dertleri olan insanların konularının geriye düşmesine sebep oluyorsa gayette karışma hakkım var.

Dünyanın en iyi video oyununa karar vermek imkansıza çok yakın bir şeydir. Ben her oyunun eksiklerini, hatalarını bulabilirim mesela. Her oyunun bir diğerinden iyi veya kötü olduğu nokta vardır çünkü bu nedenle de hiçbirine en iyisidir diyemeyiz.

Eğer 35 milyon kere açılan konuyu açarak forumu kirletiyorsa ve daha önemli dertleri olan insanların konularının geriye düşmesine sebep oluyorsa gayet de karışma hakkım var.

Yorumumda bahsettiğim gibi oyunlarda kitaplar gibi dönemden döneme değişir bulunduğu döneme göre yargılamak gerekir, bu dönemlerin süresi farklılık gösterir özellikle günümüzde sosyal medyanın etkisiyle insanlar üzerinde çok hızlı bir şekilde algı oluşturulabiliyor, yani bu dönem 1-2 gün bile sürebilir bir anda herkes fikrini değiştirebilir.
Asıl forumu kirletenlerin sizin gibi konu hakkında değil konuya yorum yapanlar. Forumları çok ciddi yerler olarak görmeyiniz, evet insanların birbirlerine yardımcı olmalarını sağlasa da sohbet amaçlıda kullanılabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı