Dünyanin en iyi video oyunu hangisidir?

İyi subjektiftir, kötü subjektiftir, en iyi subjektiftir, en kötü subjektiftir.

Böyle gereksiz bir konu ile bir sonuca varamayız. En sevdiğim oyun RDR2'dir fakat başka birisinin en sevdiği oyun başka olabilir. @NotAKnightAnymore hocam da haklı. Böyle subjektif bir konu hakkında günde bilmem kaç tane aynı konudan açılması forumu kirletiyor.

Yorumumda bahsettiğim gibi oyunlarda kitaplar gibi dönemden döneme değişir bulunduğu döneme göre yargılamak gerekir, bu dönemlerin süresi farklılık gösterir özellikle günümüzde sosyal medyanın etkisiyle insanlar üzerinde çok hızlı bir şekilde algı oluşturulabiliyor, yani bu dönem 1-2 gün bile sürebilir bir anda herkes fikrini değiştirebilir.
Asıl forumu kirletenlerin sizin gibi konu hakkında değil konuya yorum yapanlar. Forumları çok ciddi yerler olarak görmeyiniz, evet insanların birbirlerine yardımcı olmalarını sağlasa da sohbet amaçlıda kullanılabilirler.
Haklısınız hocam. Gerçekten de insanlar 2 gün önce açılmış konuya mesaj yazmaktan acizken bizim burada dil dökmemiz forumu kirletmemize sebep oluyor. Yardıma ihtiyacı olan insanlar kimin umurunda? Önce daha bir kaç gün önce açılmış konuyu tekrar açıp yine tartışma çıkarmalıyız ki etkileşim kasalım. Nasıl olsa görmezden gelmeyi başaran 2- 3 insan olacaktır. Onlar yardım etsin.

Haklısınız hocam. Gerçekten de insanlar 2 gün önce açılmış konuya mesaj yazmaktan acizken bizim burada dil dökmemiz forumu kirletmemize sebep oluyor. Yardıma ihtiyacı olan insanlar kimin umurunda? Önce daha birkaç gün önce açılmış konuyu tekrar açıp yine tartışma çıkarmalıyız ki etkileşim kasalım. Nasıl olsa görmezden gelmeyi başaran 2- 3 insan olacaktır. Onlar yardım etsin.

Haklısınız hocam. Böyle subjektif bir konuya ne desek sonuç çıkmaz. Boşuna tartışırız sözde en iyi oyunu.

Bahsettiğiniz şey insanların bu konuya bakarken diğer konuları esgeçmesi sanırım evet bu konuda hak veriyorum geçen gün benim de başıma gelmişti fakat adminlerin karışmadığı bir şeye bizim laf etmemizin bir işe yaramayacağını boşa açılsa bile açılan konuyu kirleteceğini düşünüyorum. Müdahele edilmesi gerektiğini düşünselerdi çoktan ederlerdi, burada adminler istifa diye bağırmamıza gerek yok bence 🤭

Geri
Yukarı