Dünyanın en zenginlerinden biri olmak

Bilgisayar oyunculuğu zengin insan hobisi değil. Ben o kadar zengin olsam koleksiyonculukla ve atıcılıkla ilgilenirdim herhalde. Var bir Holland & Holland hayalimiz, gerçekleştirecek paramız da olduktan sonra kim takar ROG'u, TUF'u? Sen bana .700 Double Nitro Express'ten haber ver. ;)
Ek: KDV hariçmiş, Allah'tan korkun be.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Selamlar hocalarım kafa dağıtmak amacıyla ufak bir fikir alışverişi yapalım. Dünyada ki en zenginler arasında saygı değer bir kişiliksiniz, ve alabileceklerinizin sınırı yok. Ve kendinize PC toplamak istiyorsunuz, hangi markaları tercih edersiniz? Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz neler var aklınızda? Cevaplarınızı bekliyorum. (Amaç model değil, marka belirtmek bilginize :)

Anakart:
İşlemci:
RAM:
Ekran kartı:
Kasa:
PSU:
SSD:

Kopyala-yapıştır yaparak daha rahat cevap verebilirsiniz, iyi sosyaller.

Tek bir sistem toplamam, arkadaşın dediği kuantum bilgisayar vs. alırım, ve çok fazla PC oynayacağımı sanmam zengin olursam, buz pateni, eğlence merkezleri, arkadaşlarla gezmek, eğlenmek , tatil, yüzme böyle şeyler var benim için eğlenceli şeyler.

PC ile oynayacağıma hayat ile oynarım daha iyi.
Kimsenin yapamayacağı şeyleri yapar, yaptırırdım.
Oyun oynamak aslında biraz zaman öldürüp bir an olsun dertlerimizden kurtulmak gibi geliyor bana.
Zengin olup derdim olmayacağına göre.... :D

Geri
Yukarı