Dumbell set ile gelisim olur mu?

Canavar3404m

Hectopat
Daha fazla  
Bu ürünü almayı düşünüyorum. 178 boyunda 63 kiloyum, amacım fit olmak ve 70 kiloya gelebilmek. Beslenmeme dikkat edip düzenli evde çalışırsam gelişim olur mu?

Set hakkında yorum yapamam bilgim yok. Ancak evde bir çift dumbell ve bir barfiks barı ile senelerce spor yapılır.

Bu ürünü almayı düşünüyorum. 178 boyunda 63 kiloyum, amacım fit olmak ve 70 kiloya gelebilmek. Beslenmeme dikkat edip düzenli evde çalışırsam gelişim olur mu?

Hocam yanlış anlamayın fakat imkanınız varsa salona yazılmak her türlü daha iyi evde sürdürülebilirlik pek mümkün olmayabiliyor. Hem salon ortamı falan da güzel. Tabii siz bilirsiniz.Set iyi fakat bir süreden sonra yetmeyebilir

Yorumlar kötü yorumlarla dolu. En azından daha iyi bir markadan al. Ayrıca 35 yeterli değil bence. İkinci el uygulamalarında ucuza satanlar çıkabiliyor. Geçen gördüm 60kg + barı 420 ye satıyordu. Bar paslanmış ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı