Duygularım çok garipleşti

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Bir arkadaşım var. 3 senedir tanışıyoruz 2 senedir yakınız. 2-3 gündür maksimum 1 saatlik uykular ile karşılıyorum uyku ihtiyacımı. Her uyuduğumda rüyamı hissediyorum. Hissetmekten kastım rüyayı hatırlamıyorum ama ne ile ilgili olduğunu hissediyorum. Bu o arkadaşım ile alakalı. Rüyalardan itibaren ona aşırı yakın hissediyorum. Sanırım onu seviyorum. Fiziksel olarak çok özgüvensizim. 16 yaşındayım 170 boy 85 kilo. Ne önerirsiniz bana? Özgüvenim yükseldiği anda açılacağım ona yerimde duramıyorum.

Yaşının 20 olduğunu düşünmüyorum ve ergenlikten olduğunu düşünüyorum. Açılmaktan zarar gelmez, en fazla başka hanımefendi bulmak zorunda kalırsın.
(16 yaşındayım demişsin)

Hocam önce 170 boy için 70 kilolar gayet iyidir. Ekmekten kısarak günde 2 saat yürüyerek kilo verebilirsiniz. Zaten karşılıklı bir sevgi varsa elbet bir zaman buluşursunuz.

Hocam önce 170 boy için 70 kilolar gayet iyidir. Ekmekten kısarak günde 2 saat yürüyerek kilo verebilirsiniz. Zaten karşılıklı bir sevgi varsa elbet bir zaman buluşursunuz.

Boyum her ay uzamaya devam ediyor 180'e kadar gideceğimi söylüyor ailem. Ama kilo çok sorun benim için. Zaten vermeyi düşünüyordum bahane oldu denebilir benim için.

Geri
Yukarı