Dying Light 2 Empress tarafından kırılmış olabilir

Oyun 50 saat ama niye üzerinize alındınız ki? Ben de korsan indirdim. Diğer türlü olsa yazmam bile.
Böyle diyenler genellikle korsan kullanıp korsana destek yok diyenler oluyor, kusura bakmayın. Oyunu gördüğüm yan görevleri yaparak bitirdim ama 21 saat sürdü. Bilemiyorum.

Böyle diyenler genellikle korsan kullanıp korsana destek yok diyenler oluyor, kusura bakmayın. Oyunu gördüğüm yan görevleri yaparak bitirdim ama 21 saat sürdü. Bilemiyorum.
Valla ben indirdim, hiç girmedim.

Şurada main + extraya bakarak konuştum.

Zaten bu saatten sonra oyun alamayız, yapacak birşey yok.

5-10 saat kadar oynadım oyunu ama hiç beğenmedim. İlk oyuna kıyasla özellikle çok sıkıcı geldi bana. Fazla büyütmüşüm bu oyunu ve iyi ki gidip para falan vermemişim gerçekten değmez. 2015'te yaptıkları oyunun vuruş hissi 2022'de çıkardıkları bir oyundan nasıl daha kötü olabilir? Aklım almıyor. Zombi yapay zekası da inanılmaz kötü.

13 saatte bitirmen çok zor. Yani oyundan hiç zevk almamaya çalışırsan belki.
Benim 15 saatte bitti hocam 13 değilde. Genel olarak baktığımda ana hikaye bence 13 saatte biter.

Ben gördüğüm tüm yan görevleri yaparak 60 saatte falan bitirdim.
Benim 15 saatte bitti hocam 13 değilde. Genel olarak baktığımda ana hikaye bence 13 saatte biter.
Oyunun asıl eğlencesi de bence bu yan görevlerde. Kesinlikle yapmanızı öneririm. Oyunu bitirip en üst seviye ekipmanlara ulaşınca daha bir eğlenceli oluyor.

Ben gördüğüm tüm yan görevleri yaparak 60 saatte falan bitirdim.

Oyunun asıl eğlencesi de bence bu yan görevlerde. Kesinlikle yapmanızı öneririm. Oyunu bitirip en üst seviye ekipmanlara ulaşınca daha bir eğlenceli oluyor.

Oyun zaten çok kolay. O yüzden karakteri gelişmenin pek bir anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı