Dying Light nasıl bir oyun?

Daha fazla  
Steamdaki arkadaşlarımın çoğunda bu oyunu gördüm. Bende saran oyun arıyordum ve bu oyunun YouTube'den videolarını izledim. YouTube'deki videolarında sadece hikayesini oynuyorlar. Ben imzamda da belirttiğim gibi hikaye oyunları beni pek sarmadığı için oynamamayı tercih ediyorum. Online oyunları daha çok seviyorum.
1) Bu Dying Light oyunu sadece hikaye oyunu mu? Hikayesinin dışında Online oynayabilir miyim?
2) Left 4 Dead 2'deki gibi hikayeyi oynamak dışında hayatta kalmalı oynayabiliyor muyuz?
3) Oyun L4F2 gibi adam öldürüp çıkmalı bir oyun mu yoksa seviye, para, puan kasma gibi şeyler var mı?
4) Oyun CO-OP mu yoksa diğer kişilerle oynayabilir miyim?

Son düzenleme:
Yanlış bilgi [Oyunda hem CO-OP hem de online mod bulunmaktadır]
1- Oyun hikayeli ama ek içeriklerle L4D gibi hayatta kalmaya çalışıyorsun.
2- Oyun CO-OP arkadaşınla girip hikayede ilerliyorsunuz.
3- Ana ve yan görevleri yaparak ilerliyorsunuz bu görevler size ödül veriyor parça vs.
4- Online yok diye biliyorum sadece CO-OP.
Eğer işinize yaradıysa çözüm demeniz yeterli.

Steamdaki arkadaşlarımın çoğunda bu oyunu gördüm. Bende saran oyun arıyordum ve bu oyunun YouTube'den videolarını izledim. YouTube'deki videolarında sadece hikayesini oynuyorlar. Ben imzamda da belirttiğim gibi hikaye oyunları beni pek sarmadığı için oynamamayı tercih ediyorum. Online oyunları daha çok seviyorum.
1) Bu Dying Light oyunu sadece hikaye oyunu mu? Hikayesinin dışında Online oynayabilir miyim?
2) Left 4 Dead 2'deki gibi hikayeyi oynamak dışında hayatta kalmalı oynayabiliyor muyuz?
3) Oyun L4F2 gibi adam öldürüp çıkmalı bir oyun mu yoksa seviye, para, puan kasma gibi şeyler var mı?
4) Oyun CO-OP mu yoksa diğer kişilerle oynayabilir miyim?
Arkadaş bilgiyi vermiş zaten. Kesinlikle oynamalısın, zaten L4D2 ile etkinlik falan da düzenliyorlar.

3- Ana ve yan görevleri yaparak ilerliyorsunuz bu görevler size ödül veriyor parça vs.
Ek olarak, yanlış hatırlamıyorsam başkalarının yaptığı harita ve mini görevlerde de zaman geçiriyorduk.

Bilgi için teşekkürler. Çözüldü olarak işaretleme seçeneği olmadığı için beğeni attım.

Geri
Yukarı