e-Devlet'te celp tarihi hatalı görünüyor

MansaKura

Picopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd Ryzen 5 5500 Anakart: Gigabyte B450M H mATX SıvıSoğutucu: PowerBoost Deep240 ARGB Ram: Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB (8x2) 3600mhz Hdd: Seagate Baraccuda 1TB Ssd: MLD 500GB Nvme Psu: GameBooster 600w 80+ Bronze Ekran Kartı: Zotac RTX 4060 Ti16GB Kasa: GameBooster GB-G5180B Monitör: Asus TUF VG27WQ1B Klavye: Razer Huntsman V2 TKL Mouse: Razer Basilisk V3 PRO Kulaklık: Razer Kraken V3 PRO Mousepad: Razer Strider Chroma
Meslek
Hidrolik&Pnömatik Uzmanı, Satış danışmanı
Merhaba herkese, bulunduğumuz tarihten 6-7 ay öncesinde bedelli askerlik başvurusunda bulunmuş ve paramı yatırıp, tecilimi bozdurup hizmet tercihimde bulunmuştum. Bu işlemleri yaptığım tarihte e-Devlet'ten her baktığımda "Yukarıda kimliği yazan kişinin 31.12.2023 tarihine kadar askerlik ile ilişiği yoktur" yazıyordu. Bildiğiniz üzere bugün sevk yerleri ve tarihleri açıklandı fakat sisteme tekrar girdiğimde bu sefer de aynı yazıyı 31.12.2024 tarihi için görüyorum. Bunun nedeni nedir ve değiştirilebilir bir şey midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer bir sorundan müzdaribim. Benim de gideceğim yer falan gözüküyor ama sevk başvurusunda bulunamıyorum. İnternetten yaptığım araştırmaya göre askerliğe gitmeden 10 gün önce falan açılıyormuş ama yine de konuyu takipteyim.

Geri
Yukarı