"E-pin"ler nereden temin ediliyor?

TheHope0

Hectopat
Arkadaşlar, Trendyol, Hepsiburada ve e-pin sitelerinin doğrudan gidip Riot'tan e-pin aldıklarını sanmıyorum. Genelde en ucuz nerede satılıyor? Plati diye Rus sitesi falan vardı da artık orası daha pahalı. Şu an en iyi neresidir sizce?

Geçen migrosa gittim satmadıklarını söylediler ben de Trendyol'dan e pin almak zorunda kalmıştım. Oyunun kendi şirketleri veriyordur diye düşünüyorum.

Arkadaşlar, Trendyol, Hepsiburada ve e-pin sitelerinin doğrudan gidip Riot'tan e-pin aldıklarını sanmıyorum. Genelde en ucuz nerede satılıyor? Plati diye Rus sitesi falan vardı da artık orası daha pahalı. Şu an en iyi neresidir sizce?
Toslada e-pinler en ucuz fiyata satılıyor.

Mesela adam bir turnuvaya giriyor, 1200VP kazanıyor. VP almak istemiyor para karşılığında böyle yerlere satıyorlar.

İlk çıkış yerinden bahsetmiyorum zaten, alt satıcılardan bahsediyorum. Onlar nereden alıyor?
Steam kodlarından örnek vereyim. Steamın kendi sitesinden veya anlaşma ile steamden kod alıyorlar. ( 20 tl 50tl veya 10usd vs gibi) Bunu e-pin aldığı fiyattan indirimli veya aynı fiyattan satıyor. Hepsiburada veya trendyolda 20 tl olan kod 25 tlye satılıyor. Valorantta lol vb oyunlarda da böyle.

Geri
Yukarı