E-ticaret yapmak için odayı kullanmak

Bumin7

Decapat
İyi günler arkadaşlar. E-ticarete başlamak istiyorum. Ofis olarak göstermek istediğim yer ailemle yaşadığım kardeşimle birlikte kaldığım küçük odam. Odam gerçekten küçük 1 dolap koyacak kadar yer var onu da olursa ticaret için satacağım ürünler için kullanmayı düşünüyorum ama henüz dolap koymadım. Vergi memurları geldiğinde odanın küçük olması ve karmaşık bir öğrenci odası gibi durması sorun olur mu? Odamda her türlü ekipmanlar var e ticaret için. Tek sorun dar ve yattığımız yer olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar. E-ticarete başlamak istiyorum. Ofis olarak göstermek istediğim yer ailemle yaşadığım kardeşimle birlikte kaldığım küçük odam. Odam gerçekten küçük 1 dolap koyacak kadar yer var onu da olursa ticaret için satacağım ürünler için kullanmayı düşünüyorum ama henüz dolap koymadım. Vergi memurları geldiğinde odanın küçük olması ve karmaşık bir öğrenci odası gibi durması sorun olur mu? Odamda her türlü ekipmanlar var e ticaret için. Tek sorun dar ve yattığımız yer olması.

Bence sorun cıkarmazlar hani sonucta sen vergini veren biri olarak iş hayattini istedigin sekilde sekillendirebilirsin diye düşünüyorum yani e ticarette katılan herkes direk büyük bir Home ofisle baslamiyordur herhalde hedefini kurdugun hayallerinin en güzel şekilde gercekleştirmen dileğiyle.

Hiçbir sorun olmayacaktır. Geldiklerinde senin o anda orada olman gerekli. İşin ile alakalı demirbaşları kaydedip gidiyorlar.

Vergi memurları eve gelmeden, kendin yoklama almaya vergi dairesine gidebilirsin, oda gösterme gibi bir durum yok, evinin adresi home office oluyor zaten.

Çok teşekkürler arkadaşlar içimi rahatlattınız. Kimya öğrencisiyim ve yapmak istediklerim için öğrencilik dönemimde bu işe başlamak büyük fırsat doğurabilir kariyerimde. Umarım yolunda gider her şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı