E60 alınır mı?

Peki insigniamı passatmı iki güzel araba insignia alırsam 1.6tsini alacagım Passat alırsam 1.4 TDI highline insignia performans acısından cok iyi bir arac biliyorum ama highline Passat'da cok donanımlı ve oda hızlı bir arac hangisini tercih etmeliyim.

Benim tercihim Passat olurdu ınsigniadan iyi olduğunu düşünüyorum.

Bizim millet arabaları hor kullanıyor, adam yolda kalmadan önce ilana koymuştur arabayı da kabak sana patlar.
Bahsettiğin Passat'tan devam et, Passat'tan sonra CLA 200, C180'e falan yükseltirsin.
evet maalesef piyasadaki e60ların cogu her kosede yanlanmıs motor bitik oluyor temizini bulmak gercekten zor

Peki insigniamı passatmı iki güzel araba insignia alırsam 1.6tsini alacagım Passat alırsam 1.4 TDI highline insignia performans acısından cok iyi bir arac biliyorum ama highline Passat'da cok donanımlı ve oda hızlı bir arac hangisini tercih etmeliyim.

Opel öneririm Opel'de gayet donanımlı bir araç motor olarak Passat'ı ikiye katlar 1.6t gerçekten mükemmel bir motor.

Her hafta çay içmeye sanayiye gidersin artık, bir resim vardı. Bmw sahibine please let me die diyor, araba sahibi i love you anlıyor. Bmw araçları iyidir hoştur ama çok hor kullanılan araçlardır, hele o kilometrelerde kim bilir başına neler neler geldi.

Geri
Yukarı