E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi

Merhaba arkadaşlar ben bu konudaki e900 pro modelinden indirim kuponuyla 150 liraya sipariş geçtim ancak mpow air pro ürününü gördüm aklım ona takıldı. Sizce iptal etmeli miyim? Mpow Air pro alırsam 310 liraya geliyor sizce aradaki farka değer mi? Ses kalitesi vs olarak? Siparişi iptal edersem aliexpress kuponu iade edip tekrar kullandırır mı bilmiyorum ama kuponumda yansın istemiyorum ama biraz pişman oldum Air proyu görünce.

E900 Pro almadıysaniz iptal edin bence, E900 ile Pro modeli arasında gerçekten fark var. Kablosuz istiyorsanız Air Pro fiyatına göre gayet iyi, detaylarını @Quanic hocam açıklasın size. İncelemesini de bırakayım şuraya:

E900 pro aldım hocam yeşil renk 150 liraya geldi kupon ücretiyle. Yani 16$+30 lira kupon ücreti. Ama aklım Air proya takıldı. Gerçi yeşil renk e900 proda çok hoşuma gitti ama Air pro daha iyi sanırım ve kablosuz olması büyük avantaj. Sizce 150 liraya e900 pro mu yoksa 310 liraya mpow Air pro mu?

Hocam ben bunlar arasından Air Pro derdim. E900 Proyu denemedim ancak eski hali olan drop plusu denedim ve ses kalitesi bunun yanına yaklaşamazdı. Hem kablosuz hem aynı derecede rahat hem de çok daha iyi bir ses kalitesi sunuyor. Müzik olarak rakiplerinin çok çok önünde zaten. İptal edebiliyorsanız eğer Air Pro almaya bakın kesinlikle buna değer.

Merhaba, sağolun hocam ama offical store iptal etmiyor siparişi. Kendim iptal edersemde 20 dolar kupon geri iade etmiyor aliexpress mağazanın iptal etmesi lazım. Onlarda ürünü yolladık falan diyor ama daha 1-2 saat olmuştu mesaj atalı Çin'de saat gece 3tü nasıl kargoya verecek.. neyse artık e900 pro kullanacağız en azından 150 liraya geldi böyle avutayım kendimi

Good review for E900 Pro!

Keşke onu alsaydım bende.

Kablosuzun çok daha kullanışlı olacağına eminim.
Öylede genel anlamda e900 pro oyun performansı ses kasma vs çoğu kullanıcı memnunken Air proda bazı şikayetler okudum. Air pro müzik dinlemek için baya etkili ancak kablosuz olduğundan mıdır bilmem ama 7.1 sistemi pek işlevsel değil yorumlara göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…