EA Play sadece 1 aylık alma

Abone olduktan sonra son günü beklemenize gerek yok. 1 Aylık olmasını istiyorsanız direkt iptal edebilirsiniz aboneliğinizi. Bu durumda bir ay boyunca içeriklerden yararlanacaksınız. Sonrasında aboneliğiniz yenilenmeyecek.

Steamda hesap detaylarında aboneliklerimi düzenle kısmından iptal edebilirsiniz. Zaten aboneliklerimi düzenle kısmına ilk girdiğinizde bir sonraki ödeme tarihini (abonelik yenilenme tarihini) göreceksiniz. İptal ettikten sonra o kısımda tarih yerine ''iptal edildi'' yazacak. Ekran görüntüsünü de paylaşıyorum.
SS.png

Söylenildiği gibi daha kolay bir yolu var ayrıca arkadaş belki Steam Cüzdanı ile alacak?

Daha kolay bir yolu varsa sen anlat arkadaş. Adam kredi kartından çekti diyor. Önümüzdeki ay yenilenicek mi diyor. Sen mobil bankacılık kullanıyormusun? Steam cüzdan ile olsa adam niye derdini yazsın.

Aboneliklerden iptal edin steam cüzdanı ya da kart fark etmez. Bir sabah bir kalktım steam cüzdanımdan tekrardan 30₺ çekilmiş. Bu durumda "yanlışlıkla satın aldım" diyip iade edebilirsiniz. Karttan çekilirse de iade steam cüzdanınıza ekleniyor, karta değil.

Daha kolay bir yolu varsa sen anlat arkadaş. Adam kredi kartından çekti diyor. Önümüzdeki ay yenilenicek mi diyor. Sen mobil bankacılık kullanıyor musun? Steam cüzdan ile olsa adam niye derdini yazsın.
Otomatik yenilemeyi kapatıp, eğer Steam'den alıyorsanız ve kartı kullanmayacaksanız kartı silmenizi öneririm.
Aldıktan hemen sonra anasayfada mağazanız butonunun üstüne gel. Altlarda abonelikleri yönet diye bir şey göreceksin. Sonra oradan EA Play'ın sağındaki düzenle butonuna basacaksın. Ve istediğini seçeceksin.
2. ayı direk çekmez. Steam abonelikleri kısmında iptal edersen ödemeye kapatmış olursun.

Eki Görüntüle 853605
Abone olduktan sonra son günü beklemenize gerek yok. 1 Aylık olmasını istiyorsanız direkt iptal edebilirsiniz aboneliğinizi. Bu durumda bir ay boyunca içeriklerden yararlanacaksınız. Sonrasında aboneliğiniz yenilenmeyecek.

Steamda hesap detaylarında aboneliklerimi düzenle kısmından iptal edebilirsiniz. Zaten aboneliklerimi düzenle kısmına ilk girdiğinizde bir sonraki ödeme tarihini (abonelik yenilenme tarihini) göreceksiniz. İptal ettikten sonra o kısımda tarih yerine ''iptal edildi'' yazacak. Ekran görüntüsünü de paylaşıyorum.
Eki Görüntüle 853614
Kolay yolu bu arkadaşlar söylemiş ayrıca arkadaş daha almamış bile kredi kartından çekti dememiş.

Aboneliklerden iptal edin steam cüzdanı ya da kart fark etmez. Bir sabah bir kalktım steam cüzdanımdan tekrardan 30₺ çekilmiş. Bu durumda "yanlışlıkla satın aldım" diyip iade edebilirsiniz. Karttan çekilirse de iade steam cüzdanınıza ekleniyor, karta değil.
Yanlış bir bilgiyi düzeltmek isterim. BoaCompra ile yapılmayan alışverişlerde iade isteğe bağlı olarak karta gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı