EA'da 100K yapmak zor mu?

Temelin ne durumda ona bağlı. Benim arkadaş hiç çalışmadan girdi sadece dersleri dinliyordu notları iyi sayılırdı 500k yaptı , ben de dersleri dinler dershaneye giderdim ekstra fazla çalışmadım 72k yaptım. Yani zor bir şey değil senin ne durumda olduğuna bağlı ders olarak.

100k bence berbat bir sonuç EA için. Düzgün çalışan biri çok rahat çok daha iyilerini yapar.

Orası öylede hocam ben kötü ihtimali düşünüyorum zaten sınava 7 ay var daha. 20k aslında hedefim.

Temelin ne durumda ona bağlı. Benim arkadaş hiç çalışmadan girdi sadece dersleri dinliyordu notları iyi sayılırdı 500k yaptı , ben de dersleri dinler dershaneye giderdim ekstra fazla çalışmadım 72k yaptım. Yani zor bir şey değil senin ne durumda olduğuna bağlı ders olarak.
Hocam edebiyat vs iyi ama matematik 1 ve 2'de temel yok.

@Tunahan5334

20k sıralama yapmam zor gibi bu şartlar altında.

Hocam aslında hedefim ilk 20k ama kötü sonuç gelirse diye sormuştum şu an günde 3 saat zaten çalışıyorum.

Orası öylede hocam ben kötü ihtimali düşünüyorum zaten sınava 7 ay var daha. 20k aslında hedefim.

Hocam edebiyat vs iyi ama matematik 1 ve 2'de temel yok.

@Tunahan5334

20k sıralama yapmam zor gibi bu şartlar altında.

Lise ders notların nasıldı mesela matametikte bugüne kadar? Günde 3 saat iyi bir süre. Tabii nasıl çalıştığını bilmiyorum. Bizim lisede çok çalışıyormuş gibi yapanlar rezil sıralamalar yaptı genelde. İstikrarını hiç bozmazsan yapabilirsin istediğin sıralamayı.

Geri
Yukarı