Easy Anti-Cheat kullanan oyunlara girmeyin!

Oyuna giren herkese mi virüs bulaşıyor yoksa rastgele girenlere bir şey olma ihtimali mi var anlamadım.

Sorun çözüldü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google Çeviri: Easy Anti-Cheat içindeki potansiyel bir RCE sorunuyla ilgili son raporları araştırdık. Şu anda - sömürülen HER birinin içinde bir RCE güvenlik açığı olmadığından eminiz. İhtiyaç duyulan her türlü takip desteği için ortaklarımızla yakın çalışmaya devam edeceğiz

Wolfteam'da başıma geldi. Bir anda hile paneli açıldı önümde. Ne hile ne başka bir şey yüklemiştim halbu ki. Normal oynuyordum bir anda tüm haritayı istemeden 5 saniye içinde öldürmüşüm. Kendi takımım dahil. Allahtan ban yemeden odadan atılmıştım.

Zamanında Dark Souls sunucularının kapanmasına sebep olan olaydı bu RCE olayı. Bildiğiniz bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebiliyorlar ne varsa emip gidiyorlar. İyi olmuş düzeldiği. Geçmiş olsun.

Sorun çözüldü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google Çeviri: Easy Anti-Cheat içindeki potansiyel bir RCE sorunuyla ilgili son raporları araştırdık. Şu anda - sömürülen HER birinin içinde bir RCE güvenlik açığı olmadığından eminiz. İhtiyaç duyulan her türlü takip desteği için ortaklarımızla yakın çalışmaya devam edeceğiz
Hayir, cözülmedi! Her EAC'a sahip oyunda REC acigi olmadigini söylüyor sadece. Sorun devam ediyor.

Hayir, cözülmedi! Her EAC'a sahip oyunda REC acigi olmadigini söylüyor sadece. Sorun devam ediyor.
Şu an sadece Apex'de sorun olduğu da açıklandı. Genelde bir sorun yok kısacası. Sorun EAC'da olmadığını ve Apex'in Source ya da Respawn’ın kendi yazdığı ağ sisteminde olduğu söylendi.

Geri
Yukarı