Ebrar Bilgisayar güzel paketlenmeme sebebiyle iadeyi reddetti

tayfunns

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ebrar Bilgisayar'dan G274 QPF-QD monitör satın aldım. Monitörü beğenmediğim için iade talebi oluşturdum ve güzelce kargolayıp gönderdim. Ürün ulaştıktan sonra akşam iade talebine baktığımda ürünün güzel paketlenmediğini, bu yüzden çizildiğini iadesini yapmayacaklarını yazıp talebi kapatmışlar. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Şikayetvar'a şikayet ettim. Buradan ürün almanızı kesinlikle önermiyorum. Hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor mağdur kalıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü iyi paketlememiş olabilir misiniz?
Poşete koyup göndermiyorlardır herhalde. Kutusu da monitör için konforlu ve güvenli olması lazım. Tabii köpüğü kırılmadıysa.
Yani ürün çizildiyse tabikide geri almazlar.Köpüklerini koyup güzel paketlemeniz gerekirdi. diğer türlü kargoda kesin hasar alır ürün.
Köpüğü kırılmadı ben koyarken herhangi bir sorun yoktu.

Arkadaşlar 27 Ekim cuma günü sabah iade reddedilmiş diye aradım numaramı aldılar size dönüş yapacağız dediler. Sonra talep kısmına mesaj geldi 13.30 da elimizde video ve görseller mevcut kanunen iade geçersiz dediler. 1 saat sonra 14:30 da videosunu wpden atar mısınız diye yazdım. 2 saat sonra bir daha arayıp videoyu sordum ekip bu konuyla ilgileniyor elimize ulaşsın videoyu atacağız dediler. Aradan 2 saat geçti saat 18:30 falan bir daha aradım. Video ne zaman gelecek diye ilgileniyoruz videoyu atacağız dediler. Bugün kesin gelir mi diye sordum kesin gelir dediler. Video falan hala gelmedi hafta sonu oldu. Pazartesi oldu aradım videoyu mailinize atacağız yükleniyor dendi ama akşam oldu ama video hala yok. Tüketici hakem heyetine şikayet ettim zaten ama bunlar bilerek yokuşa sürüyor. Önerebileceğiniz bir durum var mı ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı