Trendyol iadeyi reddetti

ÇAĞATAY TORUN

Decapat
En iyi cevaplar
8
Ayıplı ürünlerde iade kesinlikle mümkün ve zaten 14 gün içinde koşulsuz iade yani cayma hakkınızı kullanabilirsiniz, müşteri temsilcisine böyle söyleyin.

KS
[TECHNO]

[TECHNO]

Picopat
En iyi cevaplar
0

ÇAĞATAY TORUN

Decapat
En iyi cevaplar
8
O zaman 14 gün geçmedi ben cayma hakkımı kullanmak istiyorum deyin tekrar ısrar edin kanunu bulun okuyun,

Aydın ağaoğlu tüketici başvuru merkezi onursal başkanı

@Aydinagaoglu Twitter.

MetronoM

Picopat
En iyi cevaplar
0
Ne yapacaklarını şaşırdı bu firmalar. Hocam kutuyu açarkan video çekmişmiydiniz?

KS
[TECHNO]

[TECHNO]

Picopat
En iyi cevaplar
0
O zaman 14 gün geçmedi ben cayma hakkımı kullanmak istiyorum deyin tekrar ısrar edin kanunu bulun okuyun.
Canlı destek ile konustum ürünün hatalı parçalarını değiştirp tekrar geri yollayacaklarmış.

ÇAĞATAY TORUN

Decapat
En iyi cevaplar
8
Aydın ağaoğlu, tüketici başvuru merkezi onursal başkanı

@Aydinagaoglu Twitter, buradan yardımcı olur size.

KS
[TECHNO]

[TECHNO]

Picopat
En iyi cevaplar
0
Red diye bir seçenekleri yok ki. Koşulsuz şartsız tamamen keyfi olarak 15 gün içinde iade şansınız var. Yok kabul etmiyoruz bu ürünü deme şansları yok.
İade şartlarını karşılamadığınızı söylüyor paket açılmış mıydı?
Eyvah, galiba size de @Iron isabet etmiş. Kendisine de ikinci el ekran kartı gönderilmişti konuları falan vardı.
Canlı destek ile konuştum sonuç;

Dosya Ekleri

MetronoM

Picopat
En iyi cevaplar
0
Bunu kabul etmek zorunda değilsin. Hatalı malzemeler değişip yollucaz ne demek, öyle saçmalık mı olur. Kesinlikle kabul etme hocam.

Resmen sıfır fiyatına refurbished ürün satmaya çalışıyorlar. Normalde böyle ürünler belirtilir öyle satışı kabul ediliyorsa yapılır. Aldığın ilanda böyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

Vaktin var ve beklerim diyorsan, hakem heyetine bu konuşmayla başvurup hakkını söke söke alabilirsin.
Refurbished
EFS Refurbished

Iron

Kilopat
En iyi cevaplar
4
Eyvah, galiba size de @Iron isabet etmiş. Kendisine de ikinci el ekran kartı gönderilmişti konuları falan vardı.
Aynen öyle bana HepsiBurada tarafından kullanılmış ekran kartı göndermişlerdi, neyse ki 8 ay sonunda tüketici hakem heyeti sayesinde paramı geri alabilmiştim.

KS
[TECHNO]

[TECHNO]

Picopat
En iyi cevaplar
0
Bunu kabul etmek zorunda değilsin. Hatalı malzemeler değişip yollucaz ne demek, öyle saçmalık mı olur? Kesinlikle kabul etme hocam.

Resmen sıfır fiyatına refurbished ürün satmaya çalışıyorlar. Normalde böyle ürünler belirtilir öyle satışı kabul ediliyorsa yapılır. Aldığın ilanda böyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

Vaktin var ve beklerim diyorsan, hakem heyetine bu konuşmayla başvurup hakkını söke söke alabilirsin.
Refurbished
EFS Refurbished
Aynen öyle bana Hepsiburada tarafından kullanılmış ekran kartı göndermişlerdi, neyse ki 8 ay sonunda tüketici hakem heyeti sayesinde paramı geri alabilmiştim.
Hocam böyle bir mail geldi;

Dosya Ekleri

Yukarı