Edit konusunda kendimi nasıl geliştirebilirim?

anllkan

Hectopat
Daha fazla  
Kendi çapımda CS:GO editleri yapmaya çalışıyorum eğitim videoları vs izliyorum sizce editlerimi nasıl daha güzel hâle getirebilirim nerede eksiğim var?
Yorum yaparsanız çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi çapımda CS:GO editleri yapmaya çalışıyorum eğitim videoları vs izliyorum sizce editlerimi nasıl daha güzel hâle getirebilirim nerede eksiğim var?
Yorum yaparsanız çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Reis tüm tuşlara basmışsın biraz az hareketli olsa daha iyi olur sanki.

Öncelikle, eleştiriye açıksınızdır umarım. Çok fazla efekt kullanmışsınız. Bu sürede bir videoda bu kadar fazla efekt olması rahatsız ediyor insanın gözünü. Epilepsi hastası olmayan kişi bile epilepsi olur yani. Onun dışında klipte 1 - 2 adam vurma sahnesi var, onun dışında tamamen gezme tozma. Bunları geliştirirseniz daha hoş olur diye düşünüyorum.

Herkese yorumları için teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım.
Öncelikle, eleştiriye açıksınızdır umarım. Çok fazla efekt kullanmışsınız. Bu sürede bir videoda bu kadar fazla efekt olması rahatsız ediyor insanın gözünü. Epilepsi hastası olmayan kişi bile epilepsi olur yani. Onun dışında klipte 1 - 2 adam vurma sahnesi var, onun dışında tamamen gezme tozma. Bunları geliştirirseniz daha hoş olur diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alacağım ☺️

Özellikle bu adamın editlerini çok beğeniyorum önemli olan efektleri az ve öz kullanmak.

-Karışık var mı?
+Var.
-Yükle.
Şaka bir yana fena değil ama çok efekt var cidden bunları yerinde kullanman daha iyi olur :D

Geri
Yukarı