Editim nasıl?

Size önerim daha az efekt kullanmanız. Fazla efekt çok göz yoruyor, vuruşun güzelliğini değil de, editin güzelliğini öne sürüyor.

Örnek: Bir vuruştan sonra şarkı girebilir, sonrasında hafif yavaşlık katılabilir. Bu sayede hem göz yormaz hem vuruş daha çok ön plana çıkar (örnek atabilirdim fakat editin içinde hakaret bulunduğu için ban yemek istemiyorum.)
Bir tane dediğim tarzda Valorant editi buldum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size önerim daha az efekt kullanmanız. Fazla efekt çok göz yoruyor, vuruşun güzelliğini değil de, editin güzelliğini öne sürüyor.

Örnek: Bir vuruştan sonra şarkı girebilir, sonrasında hafif yavaşlık katılabilir. Bu sayede hem göz yormaz hem vuruş daha çok ön plana çıkar (örnek atabilirdim fakat editin içinde hakaret bulunduğu için ban yemek istemiyorum.)
Hocam yorumuz için teşekkürler, fakat fragmovie tarzı böyle şarkı da olan bass yerlerine shakeler koyuluyor.

Hocam kusura bakmayın ama 5 TL'ye yapılan editler gibi olmuş.
Hocam bakın, bu ayarları satsam 60 TL kazanırım, lütfen bilginiz yoksa fazla yoruma gerek yok, gene de teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bunlar kendi vuruşlarına yapıyorlar, benim ki kendi vuruşum değil.

Fragmovie ne alaka?
Edit tarzı fragmovie çünkü.

Hocam sen bence eleştiriden ziyade övülmek için açmışsın konuyu ama ortada övülecek bir şey yok maalesef.
Hocam övülmek değil, fragmovie hakkında bilgisi olamayanlar, effectten kör oldum tarzı yorumlar yapıyor, FM'nin amacı bu, eğer eleştir yapmak istiyorsanız, şu ... geliştirebilir, şu ..... kötü olmuş gibi diyebilirsiniz.

10 saatlik emeğin var diye güzel olacak diye bir şey yok.
Öyle bir şey demedim hocam, Boş demek yerine, daha güzeli yapılabilirdi, eline sağlık ama kötü olmuş diyebilirdi.

Hocam Fragmovie'den anlıyor musunuz? orada nerdey 10 saatlik emeğim var, lütfen Boş!! konuşmayın.
Kanka ne 10 saati Allah'ını seviyorsan. Ayrıca fragmovie dediğin şey montage yani sadece 1-2 dakikalik vuruşlarda efekt olan videolardir ( mesela ladiff). Senin yaptığın sey edit ve sadece presetleri markerlara atıp 2-3 saatte yapılacak sey.

Kanka ne 10 saati Allah'ını seviyorsan. Ayrıca fragmovie dediğin şey montage yani sadece 1-2 dakikalik vuruşlarda efekt olan videolardir ( mesela ladiff). Senin yaptığın sey edit ve sadece presetleri markerlara atıp 2-3 saatte yapılacak sey.
Kanka effectleri yapmak kolay mı sanıyorsun sen? vuruşları tek tek effect olarak hazılıyorsun orada 10 tane effect var, o edit renderi için 6 saat bekledim, lütfen hocam yapmayın.

Bu edit değil.

Kanka effectleri yapmak kolay mı sanıyorsun sen? vuruşları tek tek effect olarak hazılıyorsun orada 10 tane effect var, o edit renderi için 6 saat bekledim, lütfen hocam yapmayın.
Willard sen misin?

Dostlar şimdi şu konuya açıklık getirelim, Fragmovie tarzından belki de hiç haberiniz bile yok, Youtube'ye azcık baksanız Fragmovie tarzı editlerin hepsinin böyle olucağını görürsünüz, ayrıca ''5 TL'lik edit gibi olmuş'' yazıyorsunuz fakat, eminim o ayarların hepsini satsam 60 TL yapardı, gene de eleştiriniz için teşekkür ederim.

Daha önce yaptım ve gelecek görmeyip bu işi bıraktım dostum. Hazır presetleri ayarlamak zor değil. Milleti böyle kandırmayın artık sen kendini benden iyi biliyorsun.

Geri
Yukarı