Editim nasıl?

Güzel kardeşim benim fragmovie dediğin şey bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha kendin bilmiyorsun bide gelip konuşuyorsun burda. Senin yaptığın bildiğin edit abi bunun bi adı yok

Daha önce yaptım ve gelecek görmeyip bu işi bıraktım dostum. Hazır presetleri ayarlamak zor değil. Milleti böyle kandırmayın artık sen kendini benden iyi biliyorsun.

Kanka sen bu editler renderını biliyor musun? Bir intro renderi 1 gün sürüyor, gene de teşekkür ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
daha kendin bilmiyorsun bide gelip konuşuyorsun burda. Senin yaptığın bildiğin edit abi bunun bi adı yok
Harbi adam daha fragmovie ne bilmiyor sonra gelip ''Fragmovie bilmiyorsan konuşma'' diyor.

Dostlar şimdi şu konuya açıklık getirelim, Fragmovie tarzından belki de hiç haberiniz bile yok, Youtube'ye azcık baksanız Fragmovie tarzı editlerin hepsinin böyle olucağını görürsünüz, ayrıca ''5 TL'lik edit gibi olmuş'' yazıyorsunuz fakat, eminim o ayarların hepsini satsam 60 TL yapardı, gene de eleştiriniz için teşekkür ederim.
Gayet de 5 TL'lik edit olmuş.

Hocam azcık daha bakıp, Türk editörlerden izlersseniz hepsinin böyle olucağını görürsünüz, ve ayrıca editi biliyorum, Fragmovie sadece bu tarz altında yapılmış bir şey değil, ayrıca bunlar kendi vuruşlarını kullanıp yapıyor, buna da kısaca YT Editörü deniyor, inşallah açıklayıcı getirmişimdir, frag tarzı sadece vuruşa glow koyup, saydam geçiş koymak mıdır sence?

Gayet de 5 TL'lik edit olmuş.
Hocam Rica ediyorum salsanız be, azcık Türk editör fragmovie tarzına baksanız, ayarların hepsi para ile satılıyor, sen hala 5 Liralık edit sanmaya devam et.

Editör olan riassa, klip çıkaran 😀

He tanıdım kanka da, sen napıyon burada :D

Hocam yorumuz için teşekkürler, fakat fragmovie tarzı böyle şarkı da olan bass yerlerine shakeler koyuluyor.

Hocam bakın, bu ayarları satsam 60 TL kazanırım, lütfen bilginiz yoksa fazla yoruma gerek yok, gene de teşekkürler.

Hocam bunlar kendi vuruşlarına yapıyorlar, benim ki kendi vuruşum değil.

Edit tarzı fragmovie çünkü.

Hocam övülmek değil, fragmovie hakkında bilgisi olamayanlar, effectten kör oldum tarzı yorumlar yapıyor, FM'nin amacı bu, eğer eleştir yapmak istiyorsanız, şu ... geliştirebilir, şu ..... kötü olmuş gibi diyebilirsiniz.

Öyle bir şey demedim hocam, Boş demek yerine, daha güzeli yapılabilirdi, eline sağlık ama kötü olmuş diyebilirdi.
Hocam fragmovie çok izledim,frogling izledim,Nowack izledim saymadığım başka fragmovie çeken kişileri de izlemişimdir fakat onların fragmovie'lerinde bile bu kadar absürt ve aşırı parlak şeyler eklenmiyor veya videonun ortasına şarkı sözü eklenmiyor.

Örnek:

Yanlış anlamayın lütfen ama genel olarak editiniz gösterişli bir edit farklı bir olayı yok.Videoyu izlerken ilk vuruşunda nasıl bir vuruş yaptığını dahi anlamadım.

Hocam fragmovie çok izledim,frogling izledim,Nowack izledim saymadığım başka fragmovie çeken kişileri de izlemişimdir fakat onların fragmovie'lerinde bile bu kadar absürt ve aşırı parlak şeyler eklenmiyor veya videonun ortasına şarkı sözü eklenmiyor.

Örnek:

Yanlış anlamayın lütfen ama genel olarak editiniz gösterişli bir edit farklı bir olayı yok.Videoyu izlerken ilk vuruşunda nasıl bir vuruş yaptığını dahi anlamadım.
Hocam frag herkesin kendine şekline göre yapılıyor, evet ingilizler bu şarkı ile yapıyor, Türk editörlere baktığın zaman şarkıların basslarına göre yapılıyor.

Geri
Yukarı