EDS cezası ne zaman sisteme düşer?

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Dün saat 15.00 civarı yaklaşık fazladan 15km/h yaptım. E devlete baktığımda aracımın plakasına ait herhangi bir ceza bulunmuyor. Sizce bu saatten sonra yazılır mı?

%10 pay var cezada. 15km/h için ceza yazılacağını zannetmiyorum. EDS olan bir yerde mi aştınız, kaç ile aştınız?

Eğer 120 hız limiti olan bir yerden 135 ile geçtiyseniz yemezsiniz büyük ihtimal çünkü arabaların ya da motosikletlerin hız göstergeleri genelde 3 ile 7 km falan fazla gösteriyor.
He diğer türlü bugün pazartesi yerseniz akşama kadar e devlete düşer.

Yeni eds cezasi yedim 26 temmuzda yedigim ceza 15 agustosta kapinin onune birakmislar. 80km ile ceza yedim 361tlydi sanirim 250 lira odedim indirimli orada yuzde 10 ile yuzde 30 arasi ceza yqziyordu bilmem bu bilgi yardimci olur mu

Yeni EDS cezasi yedim 26 Temmuz'da yedigim ceza 15 agustosta kapinin onune birakmislar. 80 ile ceza yedim 361tlydi sanirim 250 lira odedim indirimli orada yuzde 10 ile yuzde 30 arasi ceza yqziyordu bilmem bu bilgi yardimci olur mu?

Kapıya bırakılması değil hocam. E devlet sistemine ortalama kaç saat içerisinde düşüyor. Onun bilgisini sormuştum.

@hAllederiz EDS ise olabilir ama aşırı fazla değil hızınız. Süreci takip etmekten başka yapacağınız bir şey yok. Benim ceza 1-2 gün içerisinde gelmişti geçtiğimiz yıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı