Efendi insan olmak çok zor

Hoşgeldin @psikolojimbozuldu kardeş. Bu kaçıncı ilgi çekme konusu, ne oldu asıl hesabın ceza mı yedi?

Efendi biriyim, kimileri utangaç diye anar genelde serseri tipler, karşıma hiç efendi insan denk gelmedi sürekli nerede sapığı, dengesizi, serserisi, tehlikeli tip olmaya çalışanı bana denk geldi gelemeye denk geliyor, okulda, staj yaptığım fabrikada yahu neden ben kendi halinde bir insanım sanırsam zayıfım, kibarim, narinim diye böyle yapıyorlar serseri gibi davranıyorlar iş yerindeyim bana atarlanıyor boşboş soru soruyor sonra şaka yaptık diyorlar, sınıfta da ezmeye yönelik işte biri kafama vurduğu zaman ben bir şey yapamıyorum yaptığım zamanda çıkışa gel diyorlar veya daha sert vuruyorlar bana veyahut kavga çıkartıyorlar adam bana LGBT'li diyor. Ben bir şey yapamıyorum ki. Yaptığım da oldu yine altta kalan ben oldum, durduk yere laf yemeler mi dersiniz, sınıftayım hacı yürümeme bile laf yapıyorlar, ya neden? Elimden bir şey gelmiyor arkadaşlar yıllarca bana neden serseri cahil insanlar topluluğu geliyor cidden yoruldum ne zaman bana sessiz, sakin, efendi insan gelecek ya, bir de gidip meslek lisesinde okuyorum ne bu şans keder beni neden hayat serseriliğe sürüklüyor? Fabrikada adamlar bana sessizsin diyor muhabbet açmaya çalışıyorum sana ne lan seni ne ilgilendirir gibisinden tavırlar alıyorum.

Hepsidemi ciddiyetsiz saygısız olur arkadaş.
Sen bensin. Kibar konuşuyorum diye kız, gay, feminen diyen kaç kişi çıktı. Cidden sesimde öyle feminen bir ses değil ona rağmen zorbalamak için diyorlar. Yaşadığın her şeyi yaşadım.

Yerinde olsam şöyle babayiğit, kabadayı bir tanıdığımı veya yakınımı okula getiririm. Sağlam bir höt çekecek azarlayacak bak bakıyım birdaha birşey oluyor mu.

Hayat bunlarla dolu hocam onlar dedi diye siz onların dediği gibi mi oldunuz? Bence olmadınız. Bu aşağılık insanlar için zaman ayırmaya bile değmez.

Bizim karşı okul yıkılacağından dolayı kapandı okulu dağıttılar bizim okul hepsi Suriyeli birisini dövünce bir anda 10 kişi oluyorlar.

Bir de şöyle bir şey dövünce 10 dk sonra kaşınma geliyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı