Bordo Bereli Olmak Çok Mu Zor?

Nhsipp

Hectopat
Selam arkadaşlar. İleride asker olmak istiyorum. Hayalimde Özel Kuvvetler; Bordo Bereli, Sat Komandosu falan. Sizce olmak çok mu zor? Yani sıkı çalışsam ve istesem de Bordo Bereli olamaz mıyım? Çevremdekiler olamazsın diyorlar da o yüzden sordum sizlere. İçimde hep var Bordo Bereli olmak.

Askerliği seviceğini ve ileride meslek olarak yapıcağını düşünüyorsan bir problem yok. İnsan sevdiği mesleği yapmalı yoksa başarıyı elde edemezsin.

Selam arkadaşlar. İleride asker olmak istiyorum. Hayalimde Özel Kuvvetler; Bordo Bereli, Sat Komandosu falan. Sizce olmak çok mu zor? Yani sıkı çalışsam ve istesem de Bordo Bereli olamaz mıyım? Çevremdekiler olamazsın diyorlar da o yüzden sordum sizlere. İçimde hep var Bordo Bereli olmak.
Gerekli standartları karşılıyorsan neden olmasın? İstemek ve mücadele etmek; başarıya yaklaşmak demektir.

Askerliği seviceğini ve ileride meslek olarak yapıcağını düşünüyorsan bir problem yok. İnsan sevdiği mesleği yapmalı yoksa başarıyı elde edemezsin.
Evet. Gerçekten Asker olmak istiyorum. Başka bir meslek düşünmüyorumki askerlikten vazgeçmeyeyim.

Herhangi bir operasyon (ameliyat) geçirdiysen gözlük kullanıyorsan olamıyorsun maalesef. Fiziki özelliklerinin de yeterli olması lazım.
Gözlük kullanmıyorum. Fizikimde gayet iyi düzenli antremanlar yapıyorum ki hep Hazır olayım. Ameliyatta bir kez oldum ama küçük bir çizgi var yani. Olmadı estetik olurum. :)

Gerekli standartları karşılıyorsan neden olmasın? İstemek ve mücadele etmek; başarıya yaklaşmak demektir.
Doğru. İnanın bende çok ama çok istiyorum ve her zaman mücadele edeceğim.

Borda kuvetlilerin sınavlarını izle. Eğer yapabilirsen olabilirsin. Ama baya zor şartlarda sınav oluyorlar. Elini halatla bağlayıp denize atıyorlar kurtul diyorlar o_o . Haberde görmüştüm adamı atıyordu adamda kurtuldu ben olsam. 30snde boğulmultum.

Yeni konular

Geri
Yukarı