Efexor 75 mg nasıl bırakılır?

Tiger1

Hectopat
7 aydır günde sabah 1 adet olmak üzere kullanıyorum bu ilacı. Yan etki yaşamadan nasıl bırakabilirim? Kullanıp bırakan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bu majör depresyon, yaygın anksiyete bozukluğu tedavisinde kullanılan bir ilaç. Öncelikle sahip olduğun şey nedir? Majör depresyon mu yoksa diğerleri mi bunu bilin. Bu rahatsızlığın sebebini çözmeye başlayarak ilacı yavaş yavaş kesebilirsiniz sanırım. Tabii bunu doktora da bir danışın.

Bu majör deprasyon, yaygın anksiyete bozukluğu tedavisinde kullanılan bir ilaç. Öncelikle sahip olduğun şey nedir? Majör deprasyon mu yoksa diğerleri mi bunu bilin. Bu rahatsızlığın sebebini çözmeye başlayarak ilacı yavaş yavaş kesebilirsiniz sanırım. Tabii bunu doktora da bir danışın.

Psikiyatri doktoru Yaygın Anksiyete Bozukluğu teşhisi koydu. Doktora danıştık günaşırı yöntemle kesmemi söyledi fakat sersemlik, baş dönmesi şikayetlerim başladı. Bu yüzden ne yapacağımı bilmiyorum

Tam olarak neden kesmek istiyorsunuz hocam? İlaç işe yaramadı mı? Yan etkileri mi sizi rahatsız etti?

İlaç işe yaradı iyileştim artık ve bırakma kararı aldım. Bırakınca da yoksunluk belirtileri başladı. Fakat 1 ay sonra geçti şu an iyiyim teşekkürler
Geçmiş olsun hocam.

Bu arada hocam hangi rahatsızlığınızdan ötürü Efexor kullanıyordunuz? Ben Anksiyete ve Depresyon şikayeti ile Fonksera kullanıyorum ama hiçbir işe yaradığını söyleyemem.

Bu arada hocam hangi rahatsızlığınızdan ötürü Efexor kullanıyordunuz? Ben Anksiyete ve deprasyon şikayeti ile Fonksera kullanıyorum ama hiçbir işe yaradığını söyleyemem.

Anksiyete teşhisi konmuştu. Efexor iyi geldi fakat asla önermem bu ilacı. Bırakırken adamı çıldırtıyor.

Geri
Yukarı