eFootball 2022 rezilliği

RtxPolat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu dün gece indirmeye başladım sabah inmişti. Genel olarak kötü yanları oyun FIFA olmuş. Oyun modu yok. GP veriyorlar ama bir işe yaramıyor. Tek iyi yanı ise oyun daha gerçekçi olmuş (hareketler vs.). Herkes oyundan iyi şeyler bekliyordu. Çünkü geçen yıl oyun çıkarmadılar sadece season Update yaptılar. Ama bir yıl bekletmeleri pek bir şey ifade etmedi.

Diğer oyun modlarının kapalı olması, ve oyundaki eksiklerin sebebi oyunun ertelenmiş olması.

Maalesef oyun çok kötü olmuş. Ben yıllardır Pes oynuyorum. Lakin bu yıl oyunu öldürdükleri için FIFA'ya geçiş yaptım.

Nasıl yani PES markasıyla artık oyun çıkmayacak mı? Konami'nin iflası yakındır desenize.
Evet, bundan sonra eFootball olarak piyasaya sürülecek. Konami'nin tek gelir kapısı PES olmadığı için iflas olasılığı gözükmüyor şu an. Napoli ile partnerlik anlaşması bile imzaladılar.

"2022/23 futbol sezonundan itibaren ise eFootball PES serisi, Napoli’nin tamamen lisanslı bir şekilde modellendiği yegâne gerçek zamanlı futbol simülasyonu olacak."
Bu haber, bir FIFA'cı olarak, beni meraklandırdı açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı