Efsane Cuma indirim konusu

Ne alacağıma karar veremedim. Tekrar tekrar bakıyorum. Param yok :( .

1-2 ay önce 5K'ya dizdiğimiz sistemin 1.3-.1.5 kat güçlüsünü şuan dizebiliyoruz. Sabır insanoğluna bahşedilseydi her şey çok daha iyi olurdu...

Ne alacağıma karar veremedim. Tekrar tekrar bakıyorum. Param yok :( .

1-2 ay önce 5K'ya dizdiğimiz sistemin 1.3-.1.5 kat güçlüsünü şuan dizebiliyoruz. Sabır insanoğluna bahşedilseydi her şey çok daha iyi olurdu...
Olur böyle şeyler. Kablosuz kulaklık almıştım ve 1 hafta sonra 40 TL indirime girmişti. 1.5 hafta önce akıllı bileklik aldım. Ertesi gün 35 TL indirime girdi. PC topladım, 1 hafta sonra 200 TL indirime girdi. Yani aslında sabretmemiz lazım ama başaramıyoruz.

Bu kadar kafaya takmayın. Alacağınız ürünleri sepete ekleyin, indirim olunca bakın bakalım ne kadar indirim olmuş. Aynı zamanda o ürünlere ihtiyacınız olup olmadığını da tartın. İndirim lafını duyup bir şeyler almak mantıksız. Önceden alacağın bir şey vardır baktın gerçekten indirime girmiş alırsın. Yoksa sırf indirim diye almak sömürülmekten başka bir şey değildir. Ayrıca Efsane Cuma değil de Black Friday indirimleridir o. Efsane Cuma ülkemizde birkaç satıcı tarafından uydurulmuş bir şey.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı