Eğitim hayatınız boyunca aldığınız en düşük not?

Lise 1'in 1. döneminde matematik öğretmenime, "hocam sözlüden bana 100 verecektiniz, hala vermediniz dediğimde", adamın bana " sana mı soracağım ne zaman ne vereceğimi" deyip, iki tane sözlüye sıfır atıp, 2. dönem matematiğimin 0 düşmesiydi.

01 kimya 10. sınıf. 1 ay karantinada kaldım :D
Lise 1'in 2. döneminde matematik öğretmenime, "hocam sözlüden bana 100 verecektiniz, hala vermediniz dediğimde", adamın bana " sana mı soracağım ne zaman ne vereceğimi" deyip, iki tane sözlüye sıfır atıp, 2. dönem matematiğimin 0 düşmesiydi.

Öyle bir şeye hakkı yok ki?

01 kimya 10. sınıf. 1 ay karantinada kaldım :D

Öyle bir şeye hakkı yok ki?
Ama bu oldu. İkinci dönem ise 4 aldım ve ortalama 2 ile geçtim ilk dönem sıfır olduğu için. Yıl 1998 bu arada. :) Üniversite birinci sınıfta ise genel matematik dersinde iki dönem de notum 100'dü. Eğitimci önemli anlayacağın. Herkesten öğretmen olmaz.

Öğrencilerin sınav haftası halihazırda sonlandı. Malumumuz pandemi döneminde aldığı düşük not yüzünden yalnız hissetmesinler diye açma gereksinimi duydum. Azımsanamayacak oranda eğitime erişemeyen, en asgarî gereksinimleri karşılayamayan ve derslerini verimli geçiremeyen öğrenciler var.

En düşük notu aldığınız ders nedir?
matematik 30 :D

Yeni konular

Geri
Yukarı