Eğitim Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anadolu lisesine gidiyorum hafta içi her gün 8 ders görüyoruz. Bence seçmeli dersleri ya kaldırmalılar ya da sayısını azaltmalılar. Bir de okul kursları geçen sene hafta sonuydu bu sene ise okul dersleri bittikten sonra aynı gün ek olarak kurslar veriliyor. Biz zaten 8 derse katlanamıyoruz...

Anadolu lisesine gidiyorum hafta içi her gün 8 ders görüyoruz. Bence seçmeli dersleri ya kaldırmalılar ya da sayısını azaltmalılar. Bir de okul kursları geçen sene hafta sonuydu bu sene ise okul dersleri bittikten sonra aynı gün ek olarak kurslar veriliyor. Biz zaten 8 derse katlanamıyoruz...
Bizim seçmeli derslerimizi de canım müdürümüz seçti sağolsun haftada 8 saat İngilizce dersi işliyoruz ve abartmıyorum gramerleri bizim İngilizce hocasından iyi biliyoruz.

Malesef ben de öyle duydum. 11'de başlıyormuş derin derin :D Vallaha ne olacak halimiz bilemiyorum (n)

Eğitim sistemi düzeltilmeli, kimsenin kafası 10 ders almaz öyle değil mi? İlk okulda sınıfta kalınmalı fikrindeyim insanlar 6-7 zayıf ile sınıf geçiyorlar ve lisede o arkadaşlar 4'le 7'yi bölemiyorlar, insanın kemikleri sızlıyor(n) Bu problemler sadece Türkiye'de de yok farklı ülkelerde de mevcut...

Arkadaşlar neden elinizde ki çöpü çöp kutusuna atmayı denemiyorsunuz ? Çok zor bir şey değil hani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı