Ehliyet almak

Herkesgibi

Kilopat
Gelecek sene üniversiteye gideceğim inşallah, 2020 aralık ayında 18 yaşını dolduracağım ve ehliyet almak istiyorum üniversite ile beraber ehliyet kursu gider mi? Vakit sıkıntısı çeker miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşamdan akşama gidiyodum ben. Aynı anda gidince sorun olmuyor. İşten çıkanları falan da düşünüyorlar o yüzden benim gittiğim yerde bir sabah ders vardı bir de akşam 5'te.

Artık çoğu okul programlarını 5 güne yayıyor, vakit bulmak zorlaşıyor.
Aksine gördüğüm kadarıyla azaltmaya yönelik oluyor. İlk yıllarda 4 gün, son yılda 2 güne kadar çeken yerler var. 5 gün olsa da çok vakit aldığını sanmıyorum. Verdikleri ödevler, yazmam gereken raporlar çok vaktimi alıyor benim.

Aksine gördüğüm kadarıyla azaltmaya yönelik oluyor. İlk yıllarda 4 gün, son yılda 2 güne kadar çeken yerler var. 5 gün olsa da çok vakit aldığını sanmıyorum. Verdikleri ödevler, yazmam gereken raporlar çok vaktimi alıyor benim.
Hakılsınız. :) (y)

Ayrıca dediğiniz gibi, ödevler ve görevler çok vakit alıyor. (y)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı