Ekonomi eski günlere döner mi?

Bilge Yılmaz'ı unuttum o en değerlilerinden. Yazık oldu ama.

Hocam adamlar zaten işi bilen kişinin yönetmesine karşılar. Bu durumu kendileride istiyor zaten. Siyasete girmek istemiyorum ama iktidar şu an ülkenin durumundan memnun. Çünkü ceplerini eskiye göre x5 daha çok dolduruyorlar.

Hocam adamlar zaten işi bilen kişinin yönetmesine karşılar. Bu durumu kendileride istiyor zaten. Siyasete girmek istemiyorum ama iktidar şu an ülkenin durumundan memnun. Çünkü ceplerini eskiye göre x5 daha çok dolduruyorlar.
E zaten öyle de halkın %52'sine göre bu durum normal ve memnunlar. Vasatlık var kanlarında eğitimli donanımlı insanlara karşılar.

Ekonominin kötüye gitmesi için oy verildi birkaç gün önce. Dolar bu sene 30'u bulacak, daha fazlası da mümkün.

Oylarını ekonomi ve sığınmacılara göre vermediler. Karizmatik bir figüre oy vermek hoşlarına gittiği için. Takım tutuyorlar sanki tamamen karşı cenahtan intikam almak için kullanıyorlar oyunu. Olan da bizim gibi masum insanlara oluyor.

Oylarını ekonomi ve sığınmacılara göre vermediler. Karizmatik bir figüre oy vermek hoşlarına gittiği için. Takım tutuyorlar sanki tamamen karşı cenahtan intikam almak için kullanıyorlar oyunu. Olan da bizim gibi masum insanlara oluyor.

Adam yürüyemiyor, konuşamıyor, düşünemiyor. Neresi karizmatik artık hiç anlamıyorum.

Adam yürüyemiyor, konuşamıyor, düşünemiyor. Neresi karizmatik artık hiç anlamıyorum.
Önceden öyleydi şimdi ise taptıkları adamın artık hiçbir şey beceremediğini kabullenemiyorlar. Fanatik insanlar işte ne beklersin ki. Esas mevzu %52 içindeki ılımlı az bir kesimin oyunu almaktı onu da muhalefet beceremedi yanlış aday mevzusu yüzünden.

Konudan bağımsız ama ekonomi neden her geçen gün kötüye gidiyor. Her yıl ülkenin gsymh vs. artıyor. Ee savunma sanayide bazı ürünler ihraç ediyoruz ama dolar her geceğim gün artıyor. 2010 - 2015'lere nazaran ekonomi daha büyük ama gün geçtikçe fakirlesip döviz artıyor. Neden? Niçin? Hükumetin politikalarıyla mi alakalı? Eski günler ne zaman gelecek...
Düzelmeyecek

Yeni konular

Geri
Yukarı