Ekonomik sorunlar yokmuş gibi his veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence işiniz var gibi gözüküyor buradan. Malum kurumlardan malum partinin propagandasını yapmak için para alan troller Technopat'a da gelmiş gördüğüme göre.
Ama size bunun için teşekkür ediyoruz. Bu adamlar Technopat'ta bile propaganda yapacak kadar düştülerse gerçekten bu seçim gidiciler, bunu anlamamıza yardımcı oldunuz.

Benim burada 4000TL'ye toplayabildiğim APU sistem yurt dışında 350 dolar. Düşünsenize 350TL'ye APU sistem falan topluyorsunuz. Gerçekten, çok değişik değil mi?

Ancak ne zaman Technopat Sosyal'deki insanların almayı planladıkları ekran kartları
Ekran kartımı almak için sabah 8 akşam 7 arasında tozun pisliğin içindeki inşaatta çalıştım. 1 ay çalışıp 2500 TL civarı para aldım ve 1792 TL'si ekran kartına gitti (o zamanlar RX580 o fiyattaydı). Aile geçindirmek gibi bir derdim olsa ekran kartını asla alamazdım.

Durumu daha iyi olanlar ve iyice biriktirip alanlar onlar.

Babam yıllar önce haftada bir kere yan mahallede oturan arkadaşıyla beraber gittiği yerde arkadaşıyla kavga edince arkadaşı ona al araba kendin git o zaman demesi üzerine ertesi gün nefes alan bir araba aldı. Babam kenarda parası olduğu için bunu yapabildi. Şu an babam ölene kadar para biriktirse o aracın güncel modelini alamaz. Bu yüzden ekonomik sorunlar var.

Ben 2012 yılında birikmiş paramla çıkan AAA oyunu 80 liraya alabiliyordum. Şu an indirimde 80 lirayı geç, 20 lira olan oyunu alırken düşünüyorum.

Değerli Technopat arkadaşlarım, bu elemanın kimlerden para alan bir troll olduğu belli. Prim vermeyin. Sadece Technopat'ta bile propaganda yapacak kadar düştülerse gerçekten gidiciler bu seçim.

Bana da öyle geliyor ama mantıklı düşündüğümüz zaman, binlerce insanın bu siteye gir çık yaptığını, konu açtığını düşünürsek, binlerce liraya donanım vesaire alan insanların azınlıkta olduğu açıktır. Buna ek olarak da o konuyu açan arkadaşların da o parayı nasıl elde elde ettiğini de hesaba katarsak gerçek anlamda o donanıma gücü yetenlerin oranı epey bir aşağı yönlü düşüş gösterecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı