Çözüldü Ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar bir laptopum var ve ekranda dalgalanmalar oluyor, ekran kararıyor ve ekran sol köşeden çıkan rengarenk çizgiler ile ikiye ayrılıp düzeliyor. Bazen fare bozuluyor. (Farenin halini resimlerim) Sorunun sürücülerden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü eskiden böyle bir şey yoktu. DDU ile sürücüyü silip, hiç sürücü kurmasam ciddi bir performans kaybı olur mu?
ASUS X540MA

Dosya Ekleri

• IMG_20210302_233845.jpg
    IMG_20210302_233845.jpg
    148,1 KB · Görüntüleme: 111
Çözüm
Arkadaşlar sorun Chrome'dan kaynaklıymış. Edge'ye geçince sorun çözüldü.
Hocam burada olan şey Intel bir kayıt defteri atıyor ve her okumaya çalıştığı sırada dosya sürümü uyuşmazlığından dolayı sapıtıyor sürücü. 2020 6. aydan kalma sürücüyü kullanırsanız sorun çözülür. Bir de sürücü dosyaları %temp% içerisinde bir mühlet duruyor sürücüyü sildikten sonra orayı komple silin ardından bu sürücüyü kurun.

Şu an yeni bir sürücüyü kurmakta. Bundan sonra bunu kurarım hocam sağ olun. Bu arada ciddi bir performans kaybı olur mu?

Sanırım sorun çözülecek. Çünkü hatırlıyorum o aralar böyle bir sorun yoktu. Hocam bir de DDU'da varsayılan monitör sil diye bir ayar vardı ben onu tikli bıraktım bir sıkıntı çıkar mı?
Sorun çıkacağını sanmıyorum çünkü monitörü sil deseniz dahi geri yükler :D.

Hocam ZIP ile indirip. İnf ile nasıl kuracağım?

Hocam bu yüzden Team Viewer var mı diye sordum :D. Bir dakika yüklerseniz kurulumu hızlı şekilde yaparım. Ancak istemezseniz, dosyayı ZIP içinden çıkarın ardından aygıt yönetici üzerinden sürücüye gelin, sürücüyü güncelleştir deyin ardından dosya sistem de var seçin. Sonra Graphics klasörü içinde .inf dosyasını gösterin.

1614719905978.png

1614719921079.png

1614719932518.png

@Eray T Bu platformda en iyi ve hızlı bir şekilde yükselen insanlardan birisiniz hocam. Tebrikler gerçekten.

Yazılım falan üretmeniz çok hoş.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Amacım beğeni kazanmak veya popüler olmak hiçbir zaman olmadı. Amacım insanlara yardımcı olacak yazılımlar yazmak ve yardımcı olmak. İyilik yapmayı seven biriyim :D.

Hocam bu yüzden Team Viewer var mı diye sordum :D. Bir dakika yüklerseniz kurulumu hızlı şekilde yaparım. Ancak istemezseniz, dosyayı ZIP içinden çıkarın ardından aygıt yönetici üzerinden sürücüye gelin, sürücüyü güncelleştir deyin ardından dosya sistem de var seçin. Sonra Graphics klasörü içinde .inf dosyasını gösterin.

Eki Görüntüle 903732

Eki Görüntüle 903733

Eki Görüntüle 903734
Hocam bunları yapabilirim sanırım ama arşiv bozuk. WinRAR ile klasöre çıkartırken hata verdi 7-Zip ile denedim bu seferde böyle bir yazı çıktı bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• Adsssız.png
    Adsssız.png
    105,5 KB · Görüntüleme: 32
  • Adsız.png
    Adsız.png
    120 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı