Ekran kartı Coil Whine çözüm yolları

Yer
Eskisehir
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Ekran kartımda Coil Whine sesi var ve değişim için kabul etmiyorlar. Yasal yollara şu anlık başvurmak istemiyorum. Bu sesi nasıl engelleyebilirim? PSU değiştirirsem düzelir mi? Driver'lerle oynarsam çözebilir miyim?

Ses yalıtımı daha başarılı bir kasaya geçerek sesin yayılımını kısıtlayabilirsiniz. Eğer ses gerçekten ekran kartından geliyorsa güç kaynağını değiştirmek fark yaratmayacaktır diye düşünüyorum. Eğer alalı 14 gün olmadı ise koşulsuz şartsız iade hakkınız var.

CW senin çözeceğin şey değil. Yazılımsal da değil. Donanımsal bir sorun.

Kartı garantiye gönderin.

Kabul etmiyorlar diye bir şey yok. Nereden aldın kartı? Bakkaldan mı aldın? 2 liralık cips paketinden çıkan hediye kartını kabul etmeyen bakkallar gibi? Kartı ne zaman, nereden aldın? Fişi faturası duruyor mu?

Son düzenleme:
Hocam bobin kaynaklı bir sorun. Sizin yapabileceğiniz bir durum yok. Bu yazı size fikir verebilir.

Kabul etmiyorlar diye bir şey yok. Nereden aldın kartı? Bakkaldan mı aldın? 2 liralık cips paketinden çıkan hediye kartını kabul etmeyen bakkallar gibi? Kartı ne zaman, nereden aldın? Fişi faturası duruyor mu?

Her şeyi duruyor bugün başvuracağım garantiye.

Son durum hakkında bilgi verebilir misiniz bende aynı durumdan muzdaribim garantiye alındı mı?
Şöyle oldu. Kartı iade ettim. Başka bir NVIDIA kartına geçtim. Onda da sorun ilk gün CW çıktı. Bende artık umursamıyorum. Zaten bu bilgisayarı satıp veya şirkete verip yenisini toplayacağım. Para biriktiriyorum.

Geri
Yukarı