Coil Whine Sorunlu Ekran Kartı Garanti Süreci

MCK23

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
MSI aslında beni yönlendirdi fakat ben ne yapacağımı bilmiyorum şu an. Aramızda aşağıdaki diyalog geçti. Uzatmak istemediğimden, duygularımın kabarıklığından ve muhteşem olmayan İngilizcem yüzünden kaba davranmış olabilirim.

Screenshot (124).png

Ürünü Hepsiburada'dan uygun bir fiyata ve taksit ile aldım bu yüzden iade etmek istemiyorum. İthalatçı firma ile mi iletişim kurmalıyım yoksa yetkili servis ile mi? MSI bana bu konuda katkı sağlayabilir mi? Daha çok konuşmalı mıyım bu konu hakkında MSI ile? İzlemem gereken yollar nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu süreç çok basit bir süreç. Servispoint'e gidip ekran kartından rahatsız edici bir ses geliyor demeniz yeterli zaten ondan sonra incelemeye alırlar ilk süreçten olumsuz yanıt alırsanız devam edin. 2. süreçten de olumsuz yanıt alırsanız. Ekran kartınızla ilgilenen teknisyene özel olarak mail atın ve iade olmaması halinde hukuki yollara başvuracağım diyebilirsiniz.
Üzülerek söylemem gerekiyor ki herhangi bir donanımda sıkıntı çıkınca aldığınız yere mesaj atmanız ve iade etmeniz acemiliktir, dönüt alamazsınız.
Servispoint herhangi bir yerden alinmis parçanin iadesini yapabiliyormu ?

MSI aslında beni yönlendirdi fakat ben ne yapacağımı bilmiyorum şu an. Aramızda aşağıdaki diyalog geçti. Uzatmak istemediğimden, duygularımın kabarıklığından ve muhteşem olmayan ingilizcem yüzünden kaba davranmış olabilirim.

Eki Görüntüle 599512

Ürünü Hepsiburada'dan uygun bir fiyata ve taksit ile aldım bu yüzden iade etmek istemiyorum. İthalatçı firma ile mi iletişim kurmalıyım yoksa yetkili servis ile mi? MSI bana bu konuda katkı sağlayabilir mi? Daha çok konuşmalı mıyım bu konu hakkında MSI ile? İzlemem gereken yollar nelerdir?

Bende biraz hortlamış gibi oluyorum ama ben kartı alalı 1 yıl oldu tamı tamı ve daha 1 yıl garantisi var siz alalı ne kadar süre olmuştu hala garanti kapsamında olduğu için benimki de değiştirilebilir mi?

Bende biraz hortlamış gibi oluyorum ama ben kartı alalı 1 yıl oldu tamı tamı ve daha 1 yıl garantisi var siz alalı ne kadar süre olmuştu hala garanti kapsamında olduğu için benimki de değiştirilebilir mi?
Değiştirmeme olasılığı var. Aldığınız zamandan beri o hata var ve 60 gün içinde başvurmadıysanız eğer. Bir de firmanın bunu kanıtlaması lazım, red ederlerse. Bence iade alırlar ama, para iadesi yapmayın dikkat edin.
İade gönderilen 1660S'de de coil whine vardı. Bir tık daha az, olduğu kadar artık. Pek uğraşmaya değmeyecek benimkisi.

Değiştirmeme olasılığı var. Aldığınız zamandan beri o hata var ve 60 gün içinde başvurmadıysanız eğer. Bir de firmanın bunu kanıtlaması lazım, red ederlerse. Bence iade alırlar ama, para iadesi yapmayın dikkat edin.
İade gönderilen 1660S'de de coil whine vardı. Bir tık daha az, olduğu kadar artık. Pek uğraşmaya değmeyecek benimkisi.
Asus rx 6600 var bende . Performans a etki etmediği için değişim yapamayacaklarını söylediler ve bunun bir sorun olmadığını farklı ekran kartında tekrar sorunu yasaya bilecegimi söylediler . Bende boşu boşuna ekran kartsız kalmak istemedim ama çok sinir bozucu bir durum .

Geri
Yukarı