Ekran kartı eski sürüm dosyasını silerek güncelleme yapılır mı?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Ekran kartı sürücüsünü güncelleyeceğim.
DDU kullanmayı düşünmüyorum, zira çok birikmiş sürücü artığı yok ve pek de önerilmediği için.
AMD klasörü içindeki fotoğrafını paylaştığım eski sürücüye ait şu kalıntı dosyayı silerek güncelleme yapacağım.
Bu setup değil, tam olarak nedir acaba?
Sürücüyü güncellerken kurulum esnasında seçenekler üzerinde eski sürücüye ait kalıntıları silme seçeneği var mı?

Dosya Ekleri

• sürücü.png
    sürücü.png
    112,2 KB · Görüntüleme: 107
Eğer AMD software sizde mevcut ise oradan güncelleyebilirsiniz her zaman güncel kalmak en iyisidir.
Sürücüyü güncellediğinizde eski sürücüye ait kalıntıları sil diye bir seçenek mevcut değil bende otomatik kendi silmişti güncellediğinizde yeni bir dosya kuracaktır ve yahut o dosyayı güncelleyecektir.

Eğer AMD software sizde mevcut ise oradan güncelleyebilirsiniz her zaman güncel kalmak en iyisidir.
Sürücüyü güncellediğinizde eski sürücüye ait kalıntıları sil diye bir seçenek mevcut değil bende otomatik kendi silmişti güncellediğinizde yeni bir dosya kuracaktır ve yahut o dosyayı güncelleyecektir.

Hocam internet sitesinden indirip kuracağım yeni sürücüyü.
Ama şu eski sürücüye ait klasörü silmeli miyim bilemedim.
@Yener K. hocam sizde bir bakar mısınız acaba?

Hocam, programı kaldırıp kalan dosyaları silebilirsiniz. Kaldırmadan silmeyin. Daha sonra yeni sürücüyü kurun. Windows güncellemisi varsa yapın.

Hocam, programı kaldırıp kalan dosyaları silebilirsiniz. Kaldırmadan silmeyin. Daha sonra yeni sürücüyü kurun. Windows güncellemisi varsa yapın.

Hocam hangi programdan bahsettiniz acaba? Bu fotoğrafını attığım klasörü sildikten sonra AMD'nin sitesinden 20.11.2 WHQL'yi indirip güncelleyeceğim.
Buraya kadar doğru mu düşünüyorum?
Eksik bir şey varsa belirtirseniz sevinirim.

Hocam hangi programdan bahsettiniz acaba? Bu fotoğrafını attığım klasörü sildikten sonra AMD'nin sitesinden 20.11.2 WHQL'yi indirip güncelleyeceğim.
Buraya kadar doğru mu düşünüyorum?
Eksik bir şey varsa belirtirseniz sevinirim.

İlk sürücüyü kurup dosyayı da silebilirsinz ilk dosyayı silipte sürücüyü kurabilirsin sürücüyü sonuçta kuracağın için hiçbir değişiklik farkı olmaz

İlk sürücüyü kurup dosyayı da silebilirsinz ilk dosyayı silipte sürücüyü kurabilirsin sürücüyü sonuçta kuracağın için hiçbir değişiklik farkı olmaz

@Yener K. Hocam programdan bahsetti ama orayı anlamadım. Ben sadece bu yukarıdaki fotoğrafta bulunan klasörü silip, ardından AMD'nin sitesinden 20.11.2'yi indirip güncelleyecektim.
Kafam karıştı desem yeridir.

Hocam, ayarlar menüsünden programlar sekmesine bakın. Buradan eski sürücüyü kaldırın. Denetim masasından da yapabilirsiniz. Daha sonra kalan dosya varsa silin. Direkt olarak dosya silmeyin. Daha sonra indirip kurun. Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı