Ekran kartı fiyatları düşer mi?

370728

Decipat
APU sistemime ekran kartı istiyorum. Fiyatlar uçmuş. RX ve GTX 16** serisinin fiyatları ileride düşer mi sizce? 3-4 bilemedin 5 ay sonra falan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamın dediği doğru. 3500TL'lik kart şuan 8K üstü. Şu mining'ciler yüzünden ve corona yüzünden durumlar böyle. Şu stoklar düzelirse bir ihtimal var ama eskisi kadar olmaz bence.

APU sistemime ekran kartı istiyorum. Fiyatlar uçmuş. RX ve GTX 16** serisinin fiyatları ileride düşer mi sizce? 3-4 bilemedin 5 ay sonra falan.

Stoklara gelirse düşme ihtimali var ama mining muhabbeti çok değer gördüğü için stoklar hızlıca yine tükenir diye düşünüyorum yani pek bir şey değişmez fiyatlar bakımından.

Ben kendi adıma düşeceğini sanmıyorum. Dolar nisbeten iyi bir seviyede, 8.60TL civarından düştü ama fiyatlar daha da yükseldi. Her şeyin fiyatı her ay artıyor ekran kartları neden düşsün? Pandemi desen aşı çıktı fakat sağlık tarafı hala düzene girmedi. Ayrıca mutant virüs vesaire bir sürü kötü haber var. Yakın zamanda düzelecek gibi de görünmüyor. Global haberleri ve ekonomiyi takip eden biri olarak ABD'nin yeni başkanı da seçildi doların tekrar güçleneceğini düşünüyorum. Dolar tekrar arttığında fiyatlar zaten düşmez, artar.

Eger yeni sistem topladıysanız apu toplamak ile hata yapmışsınız zaten.
Fiyat 5 ay sonrasına düşer mi sorusu Eth ve Korona vakasının bitmesine bakar.
5 ay sonra Eth'umu hala bu seviyelerde görürseniz ekran kartı bulmanız çok zor malesef(bakın ekran kartı alırsınız demiyorum bulmanız çok zor diyorum.)

Ben kendi adıma düşeceğini sanmıyorum. Dolar nisbeten iyi bir seviyede 8.60TL civarından düştü ama fiyatlar daha da yükseldi. Her şeyin fiyatı her ay artıyor ekran kartları neden düşsün? Pandemi desen aşı çıktı fakat sağlık tarafı hala düzene girmedi. Ayrıca mutant virüs vesaire bir sürü kötü haber var. Yakın zamanda düzelecek gibi de görünmüyor. Ekonomi takip eden biri olarak ABD'nin yeni başkanı da seçildi doların tekrar güçleneceğini düşünüyorum. Dolar tekrar arttığında fiyatlar zaten düşmez.
Dolar düşse bile vergi artıyor.

Geri
Yukarı