Ekran kartı güç kablosu için ek kablo takılır mı?

rebatr

Decipat
Daha fazla  
Bende sadece 1 adet 8 pin kablosu var ama ekran kartında 8x2 var, güç sorun değil sadece kablo lazım. Ekran kartı Colorful iGame GTX 1070.

Bende sadece 1 adet 8 pin kablosu var ama ekran kartında 8x2 var, güç sorun değil sadece kablo lazım. Ekran kartı Colorful iGame GTX 1070.

Elimde 8 pin to 16pin dönüştürücü kablo var kaliteli olarak. Kargo ücretini ödemen durumunda ücretsiz gönderim yapabilirim. Molex'ten güç kablosuna çekmek pek mantıklı bir hareket değil. Kargo ücreti ama zaten 40 50TL tutucaktır böyle bir ürün alman daha iyi olur. OEM Pci E 8 Pin (6 2) 2x Pci-e 20 Cm Ekran Kartı Power Çoklayıcı Bakır Kablo 18awg Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Elimde 8 pin to 16pin dönüştürücü kablo var kaliteli olarak. Kargo ücretini ödemen durumunda ücretsiz gönderim yapabilirim. Molex'ten güç kablosuna çekmek pek mantıklı bir hareket değil.
8x2 molexten almaktan ziyade 8x1i molexten almak mantıksız birşey değil ki. 8 pin to 16 pin çeviriciler nasıl çalışıyor onu aklım almıyor ama güzel hareket.

8x2 Molex'ten almaktan ziyade 8x1i Molex'ten almak mantıksız bir şey değil ki. 8 pin to 16 pin çeviriciler nasıl çalışıyor onu aklım almıyor ama güzel hareket.

54W sınır olarak verilmiş Molex ve SATA için. Fazla yüklenmede kablolarda erime ve yanma meydana geliyor. Aynı fiyata 8 pin to 16 varken Molex'e yanaşılmaz. 10 tane fanı bile Molex'e emanet edemedim 2ye parçaladım.

Elimde 8 pin to 16pin dönüştürücü kablo var kaliteli olarak. Kargo ücretini ödemen durumunda ücretsiz gönderim yapabilirim. Molex'ten güç kablosuna çekmek pek mantıklı bir hareket değil. Kargo ücreti ama zaten 40 50TL tutucaktır böyle bir ürün alman daha iyi olur. OEM Pci E 8 Pin (6 2) 2x Pci-e 20 Cm Ekran Kartı Power Çoklayıcı Bakır Kablo 18awg Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Büyük ihtimal bu linktekini alırım hocam teşekkürler.

54W sınır olarak verilmiş Molex ve SATA için. Fazla yüklenmede kablolarda erime ve yanma meydana geliyor. Aynı fiyata 8 pin to 16 varken Molex'e yanaşılmaz. 10 tane fanı bile Molex'e emanet edemedim 2ye parçaladım.
Kalın bakır kablolar 75w'a kadar veriyor hocam ama dediğiniz doğru kalitesiz kablolar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı