Ekran kartı sürücüsünü yedekleme

Bossahmettt

Centipat
Ekran kartım tek bir sürücüde çalışıyor, şu an mevcut olan Driver. Ben format atmak istiyorum bilgisayara. Driverları nasıl yedekleyebilirim acaba, söyleyebilecek var mı? Driverımın sürümüne nereden bakabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Driver Booster öneren var. Neyse çok bir şey demeyeceğim, rapor sistemini kullanacağım diyeceğim tek şey, kuralları okuyun. Sürücü yedekleme bildiğim kadarıyla yok. Zaten çok da gerekli bir şey de değil. Formattan sonra direkt tekrar kurabilirsiniz ki.

Son düzenleme:
Driver Booster öneren, .sordum.net linki paylaşan var. Neyse çok bir şey demeyeceğim, rapor sistemini kullanacağım. Sürücü yedekleme bildiğim kadarıyla yok. Zaten çok da gerekli bir şey de değil. Formattan sonra direkt tekrar kurabilirsiniz ki.

Dostum Driver Booster'ı sadece driverlarının ismini görüntelemek için kullanacaksın burada ne gibi bir problem var.

Driver Booster öneren, .sordum.net linki paylaşan var. Neyse çok bir şey demeyeceğim, rapor sistemini kullanacağım. Sürücü yedekleme bildiğim kadarıyla yok. Zaten çok da gerekli bir şey de değil. Formattan sonra direkt tekrar kurabilirsiniz ki.

En uygun kaynağı orada buldum arkadaş yararlansın diye, driver yedekleme var neden böyle davranıyorsun.

Geri
Yukarı