Ekran kartı yanmış mıdır?

Hocam iyi günler. İşlemcinizde dahili grafik kartı olup olmadığını araştırdım ama öğrenemedim (büyük ihtimal yok ekran gelmediğine göre). Bu şekilde pek bir şey diyemeyeceğim bir şekilde farklı ekipmanlarla değiştirerek denemelisiniz. En kötü bir bilgisayarcıya götürün. Onlar bir şekilde araştırıp sorunun neden kaynaklandığını bulabilirler.

Hocam iyi günler. İşlemcinizde dahili grafik kartı olup olmadığını araştırdım ama öğrenemedim (büyük ihtimal yok ekran gelmediğine göre). Bu şekilde pek bir şey diyemeyeceğim bir şekilde farklı ekipmanlarla değiştirerek denemelisiniz. En kötü bir bilgisayarcıya götürün. Onlar bir şekilde araştırıp sorunun neden kaynaklandığını bulabilirler.

Bir soru daha soracagim.
Ben bilgisayari temizlerken (sapıttığı zamanlar temizlemek istedim ve temizledim) o zaman bayağı sallaniyordu sizce yerinden çıkarmıs olabilir miyim yoksa oyle kolay cikan bir şey degil mi?
Bu arada desteginiz için cok resekkur ederim şu an cok yardimci oluyorsunuz arastirma falan yapiyorsunuz coooooook teşekkürler.

DDU rehberi ile grafik sürücüyü kaldır. Sonra sürücüyü elle kur. Düzelir muhtemelen.

Kral DDU ne bilmiyorum ve ekrandan gorup yapmam gereken bir şey is ekran gorunmuyor bile haberin olsun ^_^

Ekran kartının yerinden çıkması çok zor ama belki kartın güç kablosunu çıkartmış olabilirsiniz. İşlemcide dahili grafik var mı bilmiyorum ama monitör kablosunu ekran kartından çıkartıp anakarta bağlayıp bilgisayarı açmayı deneyin.

Bilgisayarı temizledim diyorsunuz, işlemcinin fanı tam oturdu mu yerine? Ekran kartının 6 pin güç girişini takmayı unutmadınız değil mi? Güç kaynağınız ne kadar? Ekran kartını yeni mi almıştınız?

Ekran kartının yerinden çıkması çok zor ama belki kartın güç kablosunu çıkartmış olabilirsiniz. İşlemcide dahili grafik var mı bilmiyorum ama monitör kablosunu ekran kartından çıkartıp anakarta bağlayıp bilgisayarı açmayı deneyin.

Tamamdir bugün biraz deneyecegim bir seyler cok teşekkür ederim.
Bilgisayarı temizledim diyorsunuz, işlemcinin fanı tam oturdu mu yerine? Ekran kartının 6 pin güç girişini takmayı unutmadınız değil mi? Güç kaynağınız ne kadar? Ekran kartını yeni mi almıştınız?

İslemcinin fani ile hiç ugrasmadim bile.
Buyuk ihtimalle 6 pin kablosundan biri cikti.
Ekran kartını yeni almadim 1.5 sene falan oldu.
Selam şu an bilgisayar açıldı ve DxDiag da şöyle bir şey var ve ayrıca NVIDIA Denetim Masası silinmiş.

1628598976210.png

1628599157126.png

1628599395017.png

ama ekran kartım aygıt yöneticisinde hÂla gözüküyor.
Lütfen cevap verin.
Ve Experience de sürücü güncelleştirmesi var.
1628599817213.png

Son düzenleme:
Ekran kartınızın sürücünü güncelleyince siyah ekranda kalıyorsa sistem, kartınız bozulmuş olabilir.

Son düzenleme:
Tamamdir bugün biraz deneyecegim bir seyler cok teşekkür ederim.

İslemcinin fani ile hiç ugrasmadim bile.
Buyuk ihtimalle 6 pin kablosundan biri cikti.
Ekran kartını yeni almadim 1.5 sene falan oldu.
Selam şu an bilgisayar açıldı ve DxDiag da şöyle bir şey var ve ayrıca NVIDIA Denetim Masası silinmiş.

Eki Görüntüle 1133648
Eki Görüntüle 1133653
Eki Görüntüle 1133663
ama ekran kartım aygıt yöneticisinde hÂla gözüküyor.
Lütfen cevap verin.
Ve Experience de sürücü güncelleştirmesi var.
Eki Görüntüle 1133671
DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi
Önce bu rehberdeki adımları uygulayarak sürücünüzü silin ondan sonra Sürücüleri Yükle | NVIDIA buradan ekran kartınızın doğru olan sürücüsünü indirin ve kurun. Problem eğer hala çözülmezse internette hata kodunu aradığınız zaman çözümü ile alakalı bazı videolar çıkıyor onları da isterseniz deneyebilirsiniz.
Kartınızı değiştirebilirsiniz.
Geçmiş olsun.
Biraz çabuk vazgeçtin sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı