Ekran kartını ıslak mendille sildikten sonra görüntü vermiyor

Genç arkadaşımız üzülüyor zaten, neden üstüne gidiyorsunuz. Özelden yaz demişsiniz ancak forumda o özellik kapalı(sanırım).
5-6 mesaj attım hiçbirine karşılık alamadım, deneme fırsatın varken neden üzülmekle zaman kaybedersin, hiçbir mantığı yok. Kasa toplayıp satmaktan elime ne kasalar geçti o kadar saçma ve gereksiz sadece uğraşmayla çözülebilecek hatalar gördüm ki. Tek yapman gereken gittiği yere kadar denemek olay bu kadar basit. Arkadaş siyah ekran alıyor bu da ekran kartının kısa devre yapmadığı olasılığını daha da arttırıyor. Her neyse kolay gelsin kendisine.

5-6 mesaj attım hiçbirine karşılık alamadım, deneme fırsatın varken neden üzülmekle zaman kaybedersin, hiçbir mantığı yok. Kasa toplayıp satmaktan elime ne kasalar geçti o kadar saçma ve gereksiz sadece uğraşmayla çözülebilecek hatalar gördüm ki. Tek yapman gereken gittiği yere kadar denemek olay bu kadar basit. Arkadaş siyah ekran alıyor bu da ekran kartının kısa devre yapmadığı olasılığını daha da arttırıyor. Her neyse kolay gelsin kendisine.

Muhtemelen telaş yaptığı için bazı gönderileri farketmemiştir. Biraz alttan alırsak herkese faydalı olur.

Abi tekrar çözüm sunar mısın seninkileri görmedimde.
Şu an abim geldi eve gördü ağzıma sı&&ak kesin.

Son düzenleme:
Ben demir plakayı siliyorum hiç bir şey olmadı. Kablolara falan bakın yani gözden belki bir şey kaçırıyorsun yani uzakta aram her zaman çözümü. Yarın bir daha aç bugün elektrik verme bilgisayara.
Abi tekrar çözüm sunar mısın seninkileri görmedimde.
Şu an abim geldi eve gördü ağzıma sıççak kesin.
Kardeşim sakin bipleyerek yaz. :D

İnsan vücudunda statik elektrik olur ve bunu çıplak elinizle dokunduğunuz taktirde iletmiş olma ihtimaliniz var. ve ıslak mendil ile sildiğin için elektriği yayma oranı daha yüksek olacaktır.
Yani kısacası kısa devre yaptırmış olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı