Ekran kartının boştayken 60 derece olması normal mi?

Ben kafam rahat olsun diye 750W aldım ama 650W yeter. Driver konusunda çoğu kişi şikayetçi ama ben 1 kere sıkıntı yaşadim şu ana kadar o da ekran kartını görmedi sistem DDU ile sürücüyü kaldırıp yükledim bir daha problem olmadı. Bir de 2 ay mining görmüş bir kart yani. Ben olsam 5000 serisine bulasmam yavaş yavas eskiyor ama hala canavar. İlla AMD alacağım diyorsan 6600'den üst modellerine bak. XT olmasi önemli.

Daha pahalı.

Güzel kart 5600XT de çok güzel kart 500-600W PSU çok rahat yeter (kaliteli)

Yalnız hani kasanın hava akışına falan filanda bağlı ya kardeşim.

Ben kafam rahat olsun diye 750W aldım ama 650W yeter. Driver konusunda çoğu kişi şikayetçi ama ben 1 kere sıkıntı yaşadim şu ana kadar o da ekran kartını görmedi sistem DDU ile sürücüyü kaldırıp yükledim bir daha problem olmadı. Bir de 2 ay mining görmüş bir kart yani. Ben olsam 5000 serisine bulasmam yavaş yavas eskiyor ama hala canavar. İlla AMD alacağım diyorsan 6600'den üst modellerine bak. XT olmasi önemli.

PK550D 550 watt PSU'ya sahibim. Kaliteli bir PSU. Öbür bileşenleriim toplam 100 watt harcamıyor.

Hocam bende 5700XT almayı düşünüyorum driverları düzeldi değil mi? Ben RX 5600XT kullanıyorum sorun yaşamıyorum hiç fakat 5700XT bilmiyorum. Kaç watt PSU ile kullanıyorsunuz?

Geçmeye değmez. Alacaksanız 6000 serisinden bir kart düşün 5700XT verimsiz, fazla güç çeken ve çokça driver sorunu olan bir kart.

Geçmeye değmez. Alacaksanız 6000 serisinden bir kart düşün 5700XT verimsiz, fazla güç çeken ve çokça driver sorunu olan bir kart.

Hocam 5600XT kullanıyorum driver sorunu yok çok düşünmüyorum olacağını. Ve fiyat olarak 6000 serisinden daha ucuz. Ucuz bir 6600 bulursam alırım.

Geri
Yukarı