Çözüldü Ekran kartının güç kullanımı düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sametbaykal

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi, ekran kartı kullanımı hep o aralıklarda. "%100" değerine yakın olması gerekmiyor mu?
Laptop: MSI GP72 Leopard Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen dostum patlar dedim ben zaten. İyi ki haklı çıkmak için demediğin şeyler uydurmuyorum. Aklı selim birini getir buraya bakalım o ne deyecek? İki kişi arasında dönen tartışmanın galibi olmaz. Ben sana kanıt sunsam da sen yine bir şekilde kendini haklı bulursun. 80 derece ve sonrası ne sağlık ne de normal. İşlemci kullanımı %40 iken sıcaklık 81 derece gösteriyor. Buna normal diyorsan senle diyalog kurmak istemiyorum.

İyi konular...
@Caner Uncu @Motionless IN White Sizce normal mi gerçekten sormak istiyorum. 81 derece ve %40 işlemci kullanımı :) . Arkadaş normal olduğunu savunuyor da. Uğraştırıyorum sizi de, kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı