Ekran kartları beni tatmin etmiyor

Gerçekten fark var. FPS yükseldikçe, FPS yükselmesi zor olabilir belki ama buda telefonun ismini değiştirip piyasaya sürmek gibi ben aralarında pek fark göremiyorum. 2060 yada 3060 çok önemli değil önemli olan büyük farklar katması.
Siz buza girin sonra 50 yıl bekleyin o zamanın ekran kartıyla şimdiki oyunları oynarsınız hadi iyi günler.

Gün gelirsede 3090 suprime idare eder dediğinizde anlayacaksınız beni.
2060 ile oynayabileceğim oyun önerir misiniz? Benim gözümde şuan bu.

Gerçekten fark var. FPS yükseldikçe, FPS yükselmesi zor olabilir belki ama buda telefonun ismini değiştirip piyasaya sürmek gibi ben aralarında pek fark göremiyorum. 2060 yada 3060 çok önemli değil önemli olan büyük farklar katması.

Gün gelirsede 3090 suprime idare eder dediğinizde anlayacaksınız beni.
2060 ile oynayabileceğim oyun önerir misiniz? Benim gözümde şuan bu.

RDR2.

Gerçekten fark var. FPS yükseldikçe, FPS yükselmesi zor olabilir belki ama bu da telefonun ismini değiştirip piyasaya sürmek gibi ben aralarında pek fark göremiyorum. 2060 ya da 3060 çok önemli değil önemli olan büyük farklar katması.

Gün gelirsede 3090 Suprim'e idare eder dediğinizde anlayacaksınız beni.
2060 ile oynayabileceğim oyun önerir misiniz? Benim gözümde şu an bu.

2060 ile her oyunu yüksekte oynayabilirsiniz.

Hayırlı günler forum ahalisi! Ben 2060 ekran kartı aldım. Bana süper gelmedi bir de internetten 2060 vs 3060, 3080, 3090 Ti, Suprim'e hepsini karşılaştırdım araştırdım. Beni tatmin etmiyorlar en fazla 100 FPS'ye kadar değişiklik oluyor. Piyasadaki hiçbir ekran kartı ve fiyat beni memnun etmiyor. O kadar övüp büyütülüyor ama bence o kadar büyütülecek şeyler değil.
Kardeşim 10 yıl GT 9800 kullandım daha yeni GT 1030 alabildim lütfen o karta da tatmin ol artık bak kalbim acıyor ahhh.

Bu arada ben bir video editörüyüm. Oyun oynarken video editlenmez. Çok üst düzey bir şeyde editlemek zor.
Kardeşim 10 yıl GT 9800 kullandım daha yeni GT 1030 alabildim lütfen o karta da tatmin ol artık bak kalbim acıyor ahhh.

Aynı durum GT 730'u 7 yıl kullandım. Fortnite bile oynadım ama bunda ne bileyim sanki daha iyi olabilirdi diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı