Ekran Kartsız 3500-3750 TL Sistem Toplama

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
Arkadaşlar şuan ki sistemim eski bende değiştirmek istiyorum. 3500 -3750 TL'ye sistem toplamayı düşünüyorum. Hangi parçaları önerirsiniz? Sistemi oyun ve video işleme için alıyorum. (Elimde Ekran kartı, Güç kaynağı ve SSD var. Bunlara uygun bir şeyler önerirseniz iyi olur.)

-Ekran kartım: Asus Strix GTX 1060 6G
-Güç kaynağım: Corsair VS Serisi 550W
-SSD: Samsung 850 Evo 250 GB

Düşündüğüm Sistem:
Screenshot_1.png
Screenshot_3.png

Kardeşim bence sistemin gayet güzel olmuş ama Ryzen 5 2600'de iş görürdü, lakin 6 çekirdek işini daha da kolaylaştırır. Kasa hacmine dikkat ettikten sonra gayet performans verir.
(Bu arada 250 GB SSD iş görmez bir HDD yakışır sisteme 7200 RPM.)

Bence sistem gayet güzel olmuş elinizdeki parçalara bakınca sonuçta gayet yeterli ve güçlü olduğunu görüyorum. Ama arkadaşın dediği gibi ram daha güzel bir modelle değişebilir. Benim de önerim Corsair olacaktır. Ama aynı arkadaşın SSD önerisine katılmıyorum. Sadece rami değiştirmeniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Arkadaşlar şuan ki sistemim eski bende değiştirmek istiyorum. 3500 -3750 TL'ye sistem toplamayı düşünüyorum. Hangi parçaları önerirsiniz? Sistemi oyun ve video işleme için alıyorum. (Elimde Ekran kartı, Güç kaynağı ve SSD var. Bunlara uygun bir şeyler önerirseniz iyi olur.)

-Ekran kartım: Asus Strix GTX 1060 6G
-Güç kaynağım: Corsair VS Serisi 550W
-SSD: Samsung 850 Evo 250 GB

Düşündüğüm Sistem:
Eki Görüntüle 416089
Eki Görüntüle 416090
Sattığım parçalarım var. Taleplerine de uygun beğendiğin varsa konuşalım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı