Çözüldü Ekrana kolonya temas etmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

walderarynn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İlk defa soru yazıyorum. Bir hatam varsa kusuruma bakmayın. Sorum şu: Ben elime kolonya dökerken monitöre geldi ve ekranda bir sıkıntı oluşmadı ama aşağı doğru aktığını gördüm sadece. Ekranı kapamadım, saatler geçmesine rağmen bir sorun oluşmadı. Sizce bir sıkıntı olur mu? (ekranda herhangi bir leke iz vs yok ve saatlerce açık)

Çözüm
Ekrana geldiyse sıkıntı olmaz. Hatta uçup gitmiştir. Monitörün içine girebilmesi için de ekranınızın ya kırık ya da bir kısmı çıkık olması gerek. Daha yardımcı olabileceğim bir sorununuz varsa sorabilirsiniz. Size yardımcı olduysam da çözüm olarak işaretler iseniz sevinirim.
İçindeki alkol buharlaşır zaten kısa sürede. Önemli olan derecesine göre az da olsa içerisinde barındırdığı su ve esans. O ekran COF'una veya kritik bir yerine gelmezse sorun olmaz. Gelmiş olsa zaten kendini de belli ederdi şimdiye kadar. Daha dikkatli olun siz yine de bundan sonra. Alkol de paneller için aşındırıcıdır. Sadece silmek için bile kullanacak olsanız, seyreltilmiş olmalıdır.

İçindeki alkol buharlaşır zaten kısa sürede. Önemli olan derecesine göre az da olsa içerisinde barındırdığı su ve esans. O ekran COF'una veya kritik bir yerine gelmezse sorun olmaz. Gelmiş olsa zaten kendini de belli ederdi şimdiye kadar. Daha dikkatli olun siz yine de bundan sonra. Alkol de paneller için aşındırıcıdır. Sadece silmek için bile kullanacak olsanız, seyreltilmiş olmalıdır.
ya boca etmedim zaten spreyin ucu kopuk yani damlalar hallinde atıyor max 5-6 damla içine girdi sadece ve ekranda da hiçbir iz leke veya sorun yok saatler geçmesine rağmen

Yeni konular

Geri
Yukarı