Ekranda çıkan siyah çizgi nedir?

VAVEYLA02

Centipat
Daha fazla  
Ekranda cizikler cikiyor. Yazlarda olsun cros ustunde olsun ve bu sinir bozucu bir sorun var. Kablodan dusundum kablo denedim iade ettim orijinal Samsung DP kablosuyla denedim. Duzelmedi bilgisayarciya sordum ekran kartindandir dedi RX 580 vardi 8 GB hemen sattim bugün RX 6600 aldim sorun hala devam ediyor ne yapmaliyim? Sorun sizce monitörde mi yoksa baska bir sorunlar falan mı var?

20240313_001956.jpg

20240313_001954.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü > Sağ Tık > Görüntü ayarlarından çözünürlüğü değiştirince de aynı yerde mi duruyor siyah çizgiler?

Bu tür sorunlar çok basit bir şekilde kablodan kaynaklanabilir. Kabloyu sıkıca tak çıkar yapar mısınız? Olmazsa eğer elinizde varsa başka bir kablo ile hatta monitörün başka bir portu ile denerseniz daha iyi olur.

Bu tür sorunlar çok basit bir şekilde kablodan kaynaklanabilir. Kabloyu sıkıca tak çıkar yapar mısınız? Olmazsa eğer elinizde varsa başka bir kablo ile hatta monitörün başka bir portu ile denerseniz daha iyi olur.
Hocam ilk basta kablo taktim 1hafta kadar bu sekilde kullandim sonra kablodandir diye kabloyu iade edip orjinal samsung kablosu aldim

Farklı bir monitör ile test et yada TV ile.
Elimde monitor var ama oyle test edwmiyorum sorun nekadar yuksek hz de kulanirsam artiyor 200hz monutorum

Hocam inşallah yanılırım ama ölü piksel gibi geldi bana.
Deil hocam yazilarda yatay sekilde bozuluyor olu pixel testini acinca hicbirseyde gorunmuyor

Pek anlamamda ölü piksel olabilir mi?
Sanmiyorum testte hicbirsey gorunmuyor

Başka sorun oluşturabilecek herşeyi değiştirmişsin zaten sorun monitörde.
Alali cok oldu 2 3 ay falan garantiye gondersem duzelirmi garantiye nasil gonderebilirim

Masaüstü > Sağ Tık > Görüntü ayarlarından çözünürlüğü değiştirince de aynı yerde mi duruyor siyah çizgiler?
Sadece yuksek hz kullandigimda belli basli bazi oyunlarda oluruyor

Bunuda denerim ama saat aksam 7den sonra cunku isegidecegim suandada olmaz yapamam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı